Wpis z mikrobloga

Jak to na raty?


@clas: podziele skladniki, i i tak to ugotuje. 3 male identyczne bigosy.

@mielonkazdzika: łooo Panie. Przynajmniej będziesz wiedział kto tak spierd***ił. Do jednego gara to wszytko! A jeszcze jakbyś miał wolnowar to już mega!
@mielonkazdzika: Dwa razy naciąłem się na kapustę w słoikach. W worku kupuje z jak najdłuższym terminem i za każdym razem jest chrupiąca i smaczna. Co do sklepów to fakt ale wystarczy wiedzieć, w którym są najczęściej dostawy. Ja akurat odwiedzam czasem takie gdzie dwa razy w tygodniu jest kolejka ludzi przed sklepem bo nowa dostawa mięsa i wędlin więc raczej nic za długo nie poleży. No i potem grochówka na wędzonych
@mielonkazdzika: moja mama robi bigos następująco: kapusta tylko kiszona, pieczona/gotowana karkówka (płyn spod karkówki idzie do gara), boczek wędzony, dużo grzybów, dużo pieprzu, liście laurowe, ziele angielskie, trochę kminku, suszone śliwki.
Mame nie daje cebuli, przecieru, wina, świeżej kapusty, kiełbasy. Taki bigos bardzo mi smakuje, na takim się wychowałam. Ale każdy robi inaczej.
łooo Panie. Przynajmniej będziesz wiedział kto tak spierd***ił. Do jednego gara to wszytko! A jeszcze jakbyś miał wolnowar to już mega!


@clas: najwiekszy mam 8L :/
Wolnowar mam, ale naszczescie tez mam szybkowar (tez 8L) i to wnim bede robil.