Wpis z mikrobloga

Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska jak nie daj Boże zachce mu się wprowadzać Ruski mir u nas. Ja już ubrany to hasło powinno widnieć na banerach reklamowych wcrów w całej Polsce bo jakoś dziwnie tag #russiahateclub okazał się ciupciami które tylko szczekają przy budzie. Ubierajcie się więc bo ja już ubrany i gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Pobierz Aquamen - Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do ta...
źródło: comment_1670473536bXUdqrHcX7gmcxRXuIttBw.jpg
  • 128
@Szalom: ale pieprzysz xd Ukraińcy w Donbasie przed 2022r to głównie pierdzieli w okopach, uczyli ich Blacwatersi a teraz polskie wojsko i WOT jak walczyć w otwartej wojnie Miesiąc to jest imo początek bo potem po przesianiu będą proponować lepszym kontrakty albo powoływać na 3 miesiące Ruska armia szybko się odbuduje i tak twierdzą wszyscy to dlatego powołuje się rezerwę i robi zakupy dla wojska
@wcfilmowe: Każdy normalny człowiek któremu dobrze się wiedzie będzie bronił tego co ma i nie chce mieć tu ruskich gwałcicieli ale taki gamoń jak ty woli obrażać kogoś kto ma jeszcze jakąś wolę do tego aby się bronić. Jakby wszyscy mieli taki głupi tok rozumowania jak ty to już dawno słuchał byś zapijaczonego ruskiego żołnierzyka.
@Pawel_Tir: Oczywiście, że mam czego bronić i nie chcę ruskich gwałcicieli. Dlatego nie chcę iść na żołnierza i jako zwolennik zawodowego wojska zapłacę za to takim nieudacznikom jak ty, którzy nie nadają się na nic więcej niż mięso armatnie na pierwszy rzut za 400 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wcfilmowe: o proszę jaki internetowy bogacz.
Chociaż w internecie możesz się tak poczuć bo nikt nie sprawdzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) o mięso armatnie jestem spokojny, jak tak będziesz w.wiał przełożonych jak ludzi w internecie to w sam raz się nadasz.