Wpis z mikrobloga

Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska jak nie daj Boże zachce mu się wprowadzać Ruski mir u nas. Ja już ubrany to hasło powinno widnieć na banerach reklamowych wcrów w całej Polsce bo jakoś dziwnie tag #russiahateclub okazał się ciupciami które tylko szczekają przy budzie. Ubierajcie się więc bo ja już ubrany i gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
A.....n - Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do ta...

źródło: comment_1670473536bXUdqrHcX7gmcxRXuIttBw.jpg

Pobierz
  • 128
@Aquamen: no liczę na to że już to zrobiłeś. Musisz jednak przyjąć do wiadomości to że nie każdy jest tobą, nie każdy ma twoje doświadczenia i nie każdy kto wychował się w Polsce kocha i chce za nią umierać.
nie każdy kto wychował się w Polsce kocha i chce za nią umierać


@TurboDynamo: wystarczy żebyś się pozbył cipki którą masz między nogami i po prostu umiał cokolwiek wokól siebie zrobić a nie rozpłakać się jak baba i nagrać o tym tiktoka.
@Emigrant1: niektórzy mają zobowiązania na dłużej niż 14 dni, to że możesz złożyć wypowiedzenie do opuszczenia swojej piwnicy w 1 dzień to nie znaczy, że wszyscy tak mogą. Ty wiedziałeś 10 lat wcześniej, że idziesz do wojska. Ja też wiedziałem 10 lat wcześniej, potem okazało się, że jednak nie a teraz, że jednak tak ale jak coś to za 2 tygodnie
@TurboDynamo: kazdy mający obywatelstwo Polskie ma nie tylko przywileje ale też obowiązki wobec Państwa i wasze jęczenie nic w tej kwestii nie zmieni


@Aquamen: Do momentu az jakis typ np nie zastrzeli dowodcy na strzelnicy, bedzie beka wtedy xD
kazdy mający obywatelstwo Polskie ma nie tylko przywileje ale też obowiązki wobec Państwa i wasze jęczenie nic w tej kwestii nie zmieni


@Aquamen: zaakceptuj to że nie każdy ma pozytywne doświadczenia Polskosci zamiast tworzyć sobie w głowie usprawiedliwienia zamordyzmu.
wystarczy żebyś się pozbył cipki którą masz między nogami i po prostu umiał cokolwiek wokól siebie zrobić a nie rozpłakać się jak baba i nagrać o tym tiktoka.


@bocznica: masz śmieszna definicje cipki, cipkę to ma ten na kogo takie śmieszne teksty działają. Ja mam jaja i dlatego jestem zdolny do buntu z całymi jego konsekwencjami - w przeciwieństwie do takich konformistów bez harakteru jak ty.