Wpis z mikrobloga

Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska jak nie daj Boże zachce mu się wprowadzać Ruski mir u nas. Ja już ubrany to hasło powinno widnieć na banerach reklamowych wcrów w całej Polsce bo jakoś dziwnie tag #russiahateclub okazał się ciupciami które tylko szczekają przy budzie. Ubierajcie się więc bo ja już ubrany i gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
A.....n - Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do ta...

źródło: comment_1670473536bXUdqrHcX7gmcxRXuIttBw.jpg

Pobierz
  • 128
@mirek-zbirek: Teraz dziouchy to się od maleńkości uczą, że są księżniczkami i to im daje poczucie złudnej wyższości. Z gotowania to potrafią na pyszne zamówić wege sałatki i colę zero. Niestety poza wyglądem często nic sobą nie reprezentują. Większość z nich tak się nadaje do pierwszej pomocy jak ja do baletu. Pasują do nich całe rzesze Oskarków sączących owocowe soczki oraz tabuny Sebixów z głośniczkami pod pachą. Społeczeństwo nam spsiało i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aquamen:

gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.

To jeszcze tego nie potrafisz? Ktoś Ci to musi pokazać?

Ależ sobie faktycznie ojczyzna #!$%@? wychodowala nie facetów
@Aquamen: Ty mylisz, że na takim szkoleniu postrzegasz? Mam brata obecnie w policji, wcześniej w wojsku i może to być dla Ciebie szok, ale policjant miesięcznie treningowo ma dosłownie 8 sztuk amunicji do wystrzału treningowego. W wojsku nie lepiej.
I Ty myślisz, że Tobie jak i 200k innych dadzą więcej?
Panie Areczku, napoje to są na wojnę, a nie na treningu, dla Pana jest drążek i maraton po gownopolu.
Wielce prawdopodobne jest to, że przez te 30 dni prędzej dotkniesz ustami jajec kolegi, który Cię będzie gnębił, niż kałacha


@kuroszczur: Na przykładowym 16-dniowym szkoleniu wcielającym do WOT-u masz 5 strzelań, więc tu się nieco mylisz.
@babicz99: to nie szok bo wiem o tym jak było dotąd ale nie wiem czy zauważyłeś jakie zmiany pozachodziły w naszym wojsku od tego czasu Btw brat w policji to jak siostra k###@ nie ma się czym chwalić( ͡° ͜ʖ ͡°)