Wpis z mikrobloga

Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska jak nie daj Boże zachce mu się wprowadzać Ruski mir u nas. Ja już ubrany to hasło powinno widnieć na banerach reklamowych wcrów w całej Polsce bo jakoś dziwnie tag #russiahateclub okazał się ciupciami które tylko szczekają przy budzie. Ubierajcie się więc bo ja już ubrany i gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Pobierz Aquamen - Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do ta...
źródło: comment_1670473536bXUdqrHcX7gmcxRXuIttBw.jpg
  • 128
@Aquamen: a mnie gówno obchodzi stosunek Polski do mnie. Już powysylalem CV do Szwajcarii, Norwegii i Holandii. Ariwederci Kaczynski. Polecam każdemu zrobić to samo. Niczyje życie nie jest warte poświęcenia dla tego gówna
jeśli chodzi ci o kobiety to ja bym na przykład nie chciał żeby mnie osłaniała karyna co się myszy boi, powierzył bym prędzej życie psu niż kobiecie


@Aquamen: a ja bym nie chciał żeby mnie osłaniał taki pajac jak ty, bo takie mocne w gębie cwaniaki zazwyczaj pierwsze srają w gacie
@Emigrant1: Ale ty masz zajebiście silną psychikę.

Ps. nigdy w życiu nie widziałem kogokolwiek pijącego sojowe latte, ani nawet miejsca, które oferuje taki napój. To jakiś wymysł prawicowych samców alfa, żeby sobie zrekompensować kolejny brak. Zapewne tacy piją czarną sypaną, zalewają wrzątkiem w japie, a później fusy wciągają nosem.