Wpis z mikrobloga

Posiadanie baby face tak samo czyni cię przegrywem co posiadanie typowo stereotypowych cech przegrywa jak zakola, cofnięta szczeka, pryszcze itd.

Nie posiadam żadnych typowych cech przegrywa. Moim jedynym problemem jest baby face, którego nie zamaskuje zarostem, bo ten jest słaby.
Mimo 182cm wzrostu, babyface skreśla mnie całkowicie w oczach kobiet na portalach randkowych ¯\_(ツ)_/¯ Mogę zrobić z siebie pakera ale nie zmienię rysów twarzy….

Kobiety na portalach randkowych szukają stereotypowego samca alfa, co tylko potwierdza, ze kobieta tam siedząca kieruje się najbardziej prymitywnymi instynktami.

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 73
Odbiór Twojej osoby to wynikowa Twojego wyglądu wraz z zachowaniem


@kiszczak: Serio? ( ͡º ͜ʖ͡º) to jakim cudem modyfikując tylko jeden parametr wejściowy w postaci wyglądu odbiór mojej osoby w oczach kobiet zmienia się o 180 stopni? ( ͡º ͜ʖ͡º) W tym roku wystawiłem laske fake kontem i nie miałem z tym żadnego problemu https://www.wykop.pl/wpis/67961977/panie-i-panowie-prosze-o-uwage-bo-mam-dla-was-praw/ ( ͡° ͜ʖ ͡
@Pralko-suszarka Kolejny błąd poznawczy: serwis randkowy to tylko pierwszy otwieracz znajomości. Na tym etapie kobieta ocenia wygląd. Dopiero na randce dochodzi kolejny parametr. Teraz reasumujac: mając babyface'a powinieneś zrezygnować z szukania kobiet przez neta. Tam masz mniejsze szanse.
@kiszczak: Ja pierdziele, wiesz, że ludzi chodzą na rózne wolontariaty, kółka zainteresowań by spotkać ludzmi z podobnymi zainteresowaniami? Nie pójdziesz np. na zlot fanów motoryzacji nie interesując się motoryzacjom, bo to ci w niczym nie pomoże w poznaniu dziewczyny xD