Wpis z mikrobloga

Posiadanie baby face tak samo czyni cię przegrywem co posiadanie typowo stereotypowych cech przegrywa jak zakola, cofnięta szczeka, pryszcze itd.

Nie posiadam żadnych typowych cech przegrywa. Moim jedynym problemem jest baby face, którego nie zamaskuje zarostem, bo ten jest słaby.
Mimo 182cm wzrostu, babyface skreśla mnie całkowicie w oczach kobiet na portalach randkowych ¯\_(ツ)_/¯ Mogę zrobić z siebie pakera ale nie zmienię rysów twarzy….

Kobiety na portalach randkowych szukają stereotypowego samca alfa, co tylko potwierdza, ze kobieta tam siedząca kieruje się najbardziej prymitywnymi instynktami.

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 73
  • Odpowiedz
@kiszczak: Zaczynasz robić takie fikołki już......

To idź w miejsce zgodne z twoimi zainteresowaniami


@kiszczak: Moje zainteresowania są typowo męskie i raczej nie motywują do wyjścia, zwłaszcza że można spotykać się w necie, to nikt nie ma motywacji by ruszyć się gdzieś na zewnątrz.

albo zainteresuj się czymś nowym. W czym problem?


@kiszczak: XD No tak, przecież człowiek może z dupy stworzyć sobie nowe zainteresowanie XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka

No tak, przecież człowiek może z dupy stworzyć sobie nowe zainteresowanie XD


Z chęci, a nie z dupy. Z dupy to Ty wymówek szukasz( ͡º ͜ʖ͡º)
Recepta na Twoje problemy jest prosta: zmień coś i włóż w to trochę pracy (choćby w zainteresowania). Ale jesteś jeszcze na etapie wyparcia, bo prościej wmówić sobie, że nic nie można ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mogę zrobić z siebie pakera ale nie zmienię rysów twarzy….


@Pralko-suszarka: A właśnie, że zmienisz,
Popatrz sobie na skinny chłopaczków co #!$%@? 30kg mięsni jak bardzo się zmieniły ich twarze

No i zbadaj poziom testosteronu
  • Odpowiedz
Z chęci, a nie z dupy. Z dupy to Ty wymówek szukasz( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: A chęci chcesz bym wziął z dupy xD Zainteresowanie to coś, to się samo bierze z wewnętrzego zainteresowania tematem. Nie da sie tego sztucznie wywołać xD Albo coś cię zainteresuje, albo nie. Rozumiem, że ty byłbyś wstanie wziąć temat, który cię kompletnie nie interesuje, i przestawiłbyś się na jego interesowanie? (
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Niska androgenizacja daje syndrom Tomasza Terki - przez lata szczytu (ok. 18 do ok. 25-30, nie po 35 czy 40 jak redpill sobie ubzdurał) wyglądasz jak gimbus, potem wiek uderza jak pędzący pociąg. Łysienie opcjonalne, ale jest wisienką na torcie.
  • Odpowiedz
Tak, jak jesteś na sterydach....


@Pralko-suszarka: niekoniecznie
tak samo jak grubas moze nagle sie okazac przystojny po schudnieciu

zarostu to ci nie wyhoduje ale ksztalt twarzy moze sie zmienic, np przy podnoszeniu ciezarow ogromne znaczenie ma to czy masz prosty zgryz poniewaz zawsze zaciska sie przy tym szczeke. ludzie ktorzy maja prosty zgryz osiagaja 10-12% lepsze wyniki w podnoszeniu ciezarow. a jako ze szczeka sie zaciska to tak samo jak inne
  • Odpowiedz
Z chęci, a nie z dupy. Z dupy to Ty wymówek szukasz( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: No a po co cokolwiek robić czy się czymś zająć, jak można robić płaku-płaku na mirko, że nie ma dziewczyny, bo wygląda za młodo XDDD
  • Odpowiedz
a, bo ty chciałeś już teraz?


@greenbong: Jezu. Mam 30lat. Chyba ten wiek sam za siebie mówi dużo. Nie zbuduje ogromnej masy mięśniowej bez sterydów w które nie chce się pchać. Ćwiczę aktualnie, ale bez większych nadziei na zrobienie z siebei pakera
  • Odpowiedz
To powiedz co robić, nie robiąc przy tym z siebie idioty? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pralko-suszarka: Uznać, że nie robisz z siebie idioty? Jak ja czytam, co dla pokolenia Z jest "cringowe", to mam w sumie bekę, bo wychodzi mi, że dosłownie wszystko jest XDD

Nie wiem, idź pobiegać czy coś. A nóż zapytasz w parku jakąś, czy też tu biega ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka To już Twoja sprawa na co się zdecydujesz bądź nie. Chodzi mi tylko o to, że czasem pierwsze kroki trzeba robić wbrew sobie jeśli chcemy coś w sobie zmienić ¯_(ツ)_/¯ później idzie już z górki.
Może zacznij od czegoś mniej specjalistycznego? Pewnie czytasz książki. Pójście na kółko literackie to fajny i niezobowiązujący sposób wyjścia do ludzi. Nie wiem czy masz kino u siebie, ale u mnie raz w miesiącu organizowany jest
  • Odpowiedz