Wpis z mikrobloga

tag mojej niewidomej kici - #kotkawandzia

Wypoczywająca (nie śpiąca!!! Poznaje!! Nie oszuka mnie :D) z braciszkiem Wandzia prosi o zajrzenie w ten link, fundacja która uratowała Wandę, zaopiekowała się nią, zoperowała, w efekcie czego nie umarła i może cieszyć się całkiem spoko żyćkiem, bierze udział w konkursie, tutaj jeden z Mirków lepiej wyjaśnił:
https://www.wykop.pl/wpis/69468847/fundacja-ja-pacze-sercem-zajmujaca-sie-niewidomymi/

BARDZO PROSZĘ W IMIENIU WANDZI O WPŁATY, nie musza być duże bo chodzi o ilość wpłat :(
Z góry dziękujemy!!!

#kot #koty #zwierzeta #zwierzaczki
czaszkopranie - tag mojej niewidomej kici - #kotkawandzia 
 
Wypoczywająca (nie śpi...

źródło: comment_1671058175fP3FeLfZU8XoyXxqPCnyfa.jpg

Pobierz
  • 24
@czaszkopranie: i przepraszam ze nic nie dodaje, ale znalazłam ostatnio kotka na wsi, który swoją droga tez ma zaćmienie jednego (prawego) oka i oceniane jest na 50% widoczności ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec tez moze być w połowie slepaczkiem, ale może jeszcze się to odmienić. Szukałam mu gdzies miejsca, ale jakos się stało ze u mnie został XD i go leczę i socjalizuje z reszta kotów, dam
czaszkopranie - @czaszkopranie: i przepraszam ze nic nie dodaje, ale znalazłam ostatn...

źródło: comment_1671058615kheoGQSc1V1YZb0HZF9zXB.jpg

Pobierz
@Shagot: ma taka sama kropkę na ryjku i maskę jak moj inny kot, Ryszard, spójrz
Jak z jednego miotu będą wyglądać, jeśli ona podrośnie XDDDD ( ʖ̯)
(Ale nie wiadomo czy podrośnie, jeden wet ocenia ja na 9 miesięcy, inny na rok do półtorej a trzeci, zakładający jej książeczkę, zajrzał jej w japsko, powiedział ze takiego kamienia w półtora roku by pewnie nawet nie wytworzyła
czaszkopranie - @Shagot: ma taka sama kropkę na ryjku i maskę jak moj inny kot, Rysza...

źródło: comment_1671060169bqZnr6gZteUEruSSKf6gMH.jpg

Pobierz
POTRZEBUJEMY 1 ZŁ wpłaty, nie więcej, to wystarczy na walkę o ranking, licznik już wspaniale ruszył, jest chyba z 20-30 wpłat w ostatnie pół godziny, ale potrzeba jeszcze kilkuset darczyńców, żeby zabezpieczyć miejsce dotowane. Lecimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@justypl: to chodzi o co innego - aktualnie trwa konkurs ratujemyzwierzaki.pl, który pierwszym 12 fundacjom w rankingu (który jest tworzony na podstawie LICZBY WPŁACAJĄCYCH) gwarantuje dotacje. Promowanie PITu to inna rzecz, a w tym momencie wystarczy wplata 1zł na konto fundacji, żeby podbić wynik w rankingu. Aktualnie kotki są na miejscu 13 - pierwszym, które nie dostanie dotacji. Będzie super jak wyślesz tylko złotówkę na skarbonkę fundacji!
@RexFortune: ten modem musi leżeć już tak na ziemi porzucony żeby miała niedaleko michy, blisko sralni, kanapy, drapaka, żyć nie umierać, wszędzie jeden skok a to jeszcze nałogowy wysiadywacz wszystkiego
Jak była w fundacji miała na imię Puppa bo LUBI SIEDZIEC XD to mnie przekonało, przysiegam, jej ogłoszenie to było „niewidoma Puppa chce mieć gdzie siedzieć” (,) i rozpisali jaka ona jest,