Wpis z mikrobloga

@ButelkaBezKaucji on sam to robi xD i z tego co rozumiem w swojej chałupie albo jakimś drugim pustym domu który kupił / dostał mało istotne. Więc jak ma z tego radoche w swoim punkcie widzenia, to przypuszczam że jest szczęśliwszy od 3/4 Polaków.
@podatnik_fundator: @Zarzutkkake: czyli całą instalację, na wszystie piętra trzeba zaprojektować i np. puszczać rury w suficie podwieszanym? A do odkurzania pokojów i tak trzeba przenosić i podłączać kilka metrów rury?

Jaka jest w takim razie wartość dodana w porównaniu do takiego Dysona za 2500 zł lub odpowiednika za 1500?

@NieBendePrasowac: po pierwsze cisza. Po drugie brak kurzu - nawet taki dyson z filtrami HEPA czy rainbow z płuczką wirową
Nie jestem na bieżącą z całą tą sagą. Do czego zmierzają te remonty, przynajmniej w teorii? XD


@stanax1: nikt z nas nie wie jeszcze, jak potoczy się akcja - nawet reżyser. Jesteśmy w okolicach 2. sezonu, a uniwersum wciąż się rozbudowuje i ma potencjał na co najmniej dekadę jeszcze.
Mam odkurzacz centralny, mam odkurzacz zwykły (kupiony kiedyś na mieszkanie, super cichy), mam Roborock S7, mam Karchera WD5 po budowie domu i mam odkurzacz do sadzy, jak piec czyszczę


@podatnik_fundator: na bogato. Żona szczęśliwa, że ma tyle narzędzi do utrzymywania czystości absolutnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to generowanie smrodu z tych rur xD


@Fitoplankton: powiedz im, żeby do tych rur nie sikali, to nie będzie śmierdzieć. Nie mam pojęcia co innego im tam może śmierdzieć.

auta tym na nie odkurzysz,


@qweasdzxc: odkurzam bez problemu.

#!$%@? jak cos większego utknie posrodku długiej.


@qweasdzxc: nie ma fizycznie takiej możliwości, by coś utknęło po drodze, jeśli tylko instalacja jest dobrze zrobiona. System jest tak pomyślany, że jedno wąskie
Wady: nie kosztuje 200zł co tradycyjny odkurzacz


@Zarzutkkake: Dopisz do tego wymogi konstrukcyjne budynku. Nie cena jest problemem, tylko że to przerost formy nad treścią i dużo #!$%@?, zwłaszcza jeśli dom nie jest do tego dostosowany.

Pewnie na wielki metraż jest to dobre rozwiązanie, ale w przeciętnym domu bym sobie tego nie zamontował.
Jaka jest w takim razie wartość dodana w porównaniu do takiego Dysona za 2500 zł lub odpowiednika za 1500?


@NieBendePrasowac: "brudne" powietrze jest wdmuchiwane na zewnątrz co nie powoduje tego specyficznego zapachu i nie #!$%@? kurzu w domu. Można zamontować szufelkę pod meblami dzięki której okruchy w kuchni i piasek z butów wystarczy pchnąć nogą do szufelki nawet bez schylania. Nie trzeba ładować, jest zawsze gotowy do użycia.