Wpis z mikrobloga

@Jonn: no właśnie nie, ale zrobiłem koszyk z tym co było a bazę do koszyka mi support dodał. Nie wiem jakie procedury ma Fanatec, ale być może czekali aż z produkcji na magazyn zejdzie jakaś ilość sztuk. Ktoś może miał dobre serduszko i wiedział że na magazynie już czeka ileś baz to mi jedną dodał do koszyka. A może dostałem jakąś bazę ze zwrotu - nie wiem, ale byłem rad że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: @MrShatan: ja pierdzielę, dziś pierwszy raz jechałem na dd i nie umiem na tym jeździć... T300 mi sama odbijała do kierunku jazdy, a ta w ogóle... Na razie tylko forza 5.
@Jonn acha, myślałem że grasz w coś poważnego xd to na forze to szkoda kasy na load cell. Ja wolę w forze 5 grać na padzie. Poszukaj jakiś ustawień na necie, to pewnie kwestia tego. Ogólnie to nie jest chyba sprzęt pod tą grę, oglądałem kiedyś filmik na yt kanał Lucek. On na dd gra w forze, poszukaj może jakieś swoje ustawienia udostępnił
@Jonn: nie wiem jak forza horizon, ale ogólnie DD to taki sam ffb jak w kierach na pasku czy zębatkach i odczucia powinny być zbliżone z tym że DD jest silniejszy i lepszy w przekazywaniu detali.

W załączniku wrzucam ustawienia swojego CSL DD. Gram głównie w iRacing, tobie też polecam chociaż wiem że model subskrypcji miesięcznej to #!$%@? ale w sumie gra jest tego bardziej niż warta. Fanalaba nie używam zupełnie
Pobierz
źródło: comment_1671735386AyBUhJpZFtnq4HQvryxBnI.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: @MrShatan: dzięki wam chłopaki! Zaczyna to już powoli działać jak trzeba. Pobawię się jeszcze trochę w forza, ale już kupiłem Rally. Mam PC więc GT odpada. iRacing to jeszcze dla mnie świat nie odkryty i chyba jeszcze za słabo jeżdżę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: ustawienia w sterowniku Fanatec jak rozumiem są niezależne od tych w grach, gdzie również ustawia się podobne parametry?
@Jonn najlepiej to jak zaczynasz grać w coś nowego to wchodzisz na stronę Fanatec i na niej jest forum. I są działy z każdą grą, gdzie wrzucają pracownicy fanatec rekomendowane ustawienia. Baza może zapisać 5 setupow. Ja przed grą na kierownicy zmieniam setup do danej gry. Tak musisz ustawić w grze i w tej aplikacji fanatec
iRacing to jeszcze dla mnie świat nie odkryty i chyba jeszcze za słabo jeżdżę.


@Jonn: właśnie zaletą iRacing jest to że możesz jeździć od samego początku bo inni kierowcy w wyścigu są dobierani na podstawie podobnych umiejętności. Poza tym w iRacing fajne jest to że nie uczy ślepego podążania do zwycięstwa ale też bezpieczeństwa. A tak mniej tajemniczo to zbierasz tam Safety Ranking i punkty umiejętności iRanking.

ustawienia w sterowniku Fanatec
@Jonn: iRacing jest super że jak chcesz pojechać wyścig to po prostu opalasz grę i co godzinę lub dwie jest wyścig. Chcesz jechać fixed'y to masz fixed'y. Chcesz jechać długi wyścig to jedziesz długi, chcesz endurance to co weekend jest endurance i niemal każdy wyścig masz z pełnym gridem. Na polskim yt.com możesz pooglądać Kubę Świderskiego on chyba robił serię o swoich początkach w iRacing. iRacing to takie trochę MMO simracingu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: wiesz, tak sobie myślę że skoro jest taka promocja to daruję sobie inne gry typu assetto corsa czy dirt rally i zacznę właśnie od iRacing. Fajnie jakby można tam było pojeździć tak treningowo najpierw.
@Jonn: Bardzo dobra decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

24/7 są sesje treningowe z prawdziwymi ludźmi. Możesz też jeździć z AI lub stawiać swoje offline'owe test drive'y.

Generalnie na początek dostaniesz licencję 'Rookie' i w wyścigach drogowych będziesz mógł jeździć tylko Mazdą MX-5 i Toyotą GR86 (być może coś jeszcze ale nie pamiętam co jest w Rookie).

W Rookie nie obchodzi cię jeszcze iRating tylko Safety. Wbijając 3.0
Pobierz
źródło: comment_1671887288JHmpf39kgDmUe7PLUoKDfc.jpg