Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam czasem co wchodzi z tagów #przegryw #blackpill w gorące i dochodzę do wniosku, że jedyną poprawną odpowiedzią na wpisy typu "jestem nieśmiały, nie mam znajomych, nigdy nie trzymałem za rękę co robić?" jest: "anon siedź z nami na wykopie cały dzień i pisz wpisy pełne jadu o julkach peklowanych przez oskarki deweloperskie".

Od wczoraj przegrywy mają bekę z tego, że ktoś dał całkiem sensowną poradę żeby pójść na kurs tańca. Ciekawy jestem ile z osób które toczą z tego bekę była na takim kursie? Obstawiam, że dla 90% udzielających się ich maksymalnym wyjściem ze strefy komfortu na które mogą sobie pozwolić jest zwalenie konia w cottonworldy gdy matka jest na chacie i nigdy nie będą mieć odwagi na zrobienie czegokolwiek oprócz podś#!$%@?ów na wykopie.

Zanim ktoś się zesra że nie wiem o czym piszę. Tak, byłem na kursie tańca. Nie, nie znalazłem na nim miłości życia. Ale za to poznałem sporo osób i byłem nawet na wyjeździe integracyjnym grupy. Czy zwiększyło to moją pewność siebie w interakcjach z kobietami? Jeszcze jak, nie boję się poprosić kobiety do tańca, a taniec do zawsze jakiś pretekst do dalszej rozmowy.

Dla osób które mają słabego społecznego skilla to jest bardzo dobra rada i lepiej byłoby gdyby toksyczni teoretycy ze świętych tagów zamknęli japy zamiast zniechęcać tych którzy są jeszcze do odratowania do robienia czegokolwiek konstruktywnego w swoim życiu.

#bekazwykopkow #bekazprzegrywow
0.....D - Tak sobie czytam czasem co wchodzi z tagów #przegryw #blackpill w gorące i ...

źródło: comment_1672040968fg04HBZ7cCp92OhTEgTltx.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
Jesteś przynajmniej nie-prawiczkiem?

W odróżnieniu od Ciebie, tak.


@0xFEE1DEAD: To potrafisz się rozebrać przy lasce i ją przeruchać, ale nie miałeś odwagi poprosić do tańca?
Uważasz że jesteś w swoich zeznaniach logiczny?
Czyli - dość pewności siebie żeby uprawiać seks. Ale za mało pewności siebie żeby porozmawiać z dziewczyną.
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: #!$%@?, kurs tańca receptą na zepół #!$%@? xD tego jeszcze nie grali xD

jasne, kurs tańca, czy jakikolwiek inny kurs w grupie, może być sposobem na wyjście ze strefy komfortu i sposobem na poznanie nowych ludzi. chociaż na to drugie szane jest niewielka, bo:

1. interakcja zależy też od innych osób, jak przyjdą tam inni introwertycy, to ktoś kto ma problemy z kontaktami z innymi z nikim tam nie porozmawia
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska:

chociaż na to drugie szane jest niewielka, bo:


tak to praktycznie o każdej aktywnosci można argumentować że żadnych nowych ludzi nie poznasz.

poza tym umiejętność tańca jest tak bezużyteczna jak shitpostowanie na wykopie xD już widzę jak podchodzisz do laski w jakimś klubie i jej proponujesz #!$%@? sambę czy innego walca xD


ale wiesz że oprócz walca na takim kursie uczą discofox czyli '2 na 1' którym potańczysz na każdej
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: Ta rada jest nie tyle co niepomocna, a wręcz szkodliwa. Ma charakter całkowicie ogólny, nie biorąc pod uwagę konkretnych preferencji i sytuacji. Do tego jest niczym złota myśl libków o wyprowadzce do Warszawy, a wystarczy biblię libkourojeń ekonomicznych wziąć do ręki, jak choćby całkiem dobrego Begga i przeczytać o prawach libko ekonomii vide krzywa popytu i podaży. I adekwatnie tutaj, ta rada w kontekście systemowym ma charakter incelotwórczy, a jeden
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD:

że ktoś dał całkiem sensowną poradę

ok oski,
sam sobie próbuj takich idiotycznych rzeczy bo dopóki nie masz 1,80m i ładnej mordy dopóty każda będzie się tobą brzydziła przy tym tańcu xD
  • Odpowiedz
tak to praktycznie o każdej aktywnosci można argumentować że żadnych nowych ludzi nie poznasz.


@0xFEE1DEAD: no ale tak po prostu jest. a wmawianie komuś #!$%@? "idź, poznasz nowych kolegów" to wielka szansa na wpędzanie tej osoby w jeszcze gorszy stan.

ale wiesz że oprócz walca na takim kursie uczą discofox czyli '2 na 1' którym potańczysz na każdej normalnej imprezie?


sprawdziłem sobie co to jest to discofox i już widzę jak
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: ludzie trzymajcie mnie chłop odkrył sposób na wygranie życia
KURS TANCA!!!!

Kij tam że nie da się nauczyć czynności której się nie lubi. Masz iść na taniec bo tam baby są,koniec kropka
  • Odpowiedz
sprawdziłem sobie co to jest to discofox i już widzę jak zaczynasz się wić dookoła obcej laski w taki sposób xD już #!$%@? w ogóle od faktu, że coś takiego w klubie na mieście by nie przeszło xD takie coś to możesz sobie tańczyć z partnerką albo ciocią klocią na weselu


@Im_from_alaska: pójdź do jakiegoś klubu gdzie grają muzykę typu disco 80' i zobaczysz że tak się tańczy. Byłem nie raz
  • Odpowiedz
ten tag już dawno powinien zostać zezłomowany


@deziom: ten tag obok patostrimów i innego syfu generuje pewnie większość kliknięć. wykop pe el, patologia z internetu w jednym miejscu.
Naprawdę, 100x wyższy poziom był w 2012 roku na karachanie niż w 2022 na wykopie.
  • Odpowiedz
ludzie trzymajcie mnie chłop odkrył sposób na wygranie życia

KURS TANCA!!!!


@calinowski: ludzie trzymajcie mnie chłopy odkryły sposób na wygranie życia, siedzenie na toksycznym tagu pełnym ludzi chorych psychicznie i wciąganie kolejnych jednostek do swojej sekty, żeby #!$%@?ć życie jak największej ilości ludzi, SUPER!

ewentualnie spermienie do idoli tagu typu blackpillraw co sam stwierdził, że robił to dla atencji albo ten gruby, co udawał przegrywa i kasował hajs z donejtów xDDDD
  • Odpowiedz