Wpis z mikrobloga

sami takie wybieracie


@girlsjustwannahavefun: Zacznijmy od tego że mężczyźni nie są wybierani i większość nie ma wyboru. Jak spadnie z pańskiego stołu jakaś panna ze stu do których się zagadało to jest cud.

No i faceci tolerują, bo mieli do wyboru albo samotność, albo taką. A kobiety też nie za bardzo są uczone by się starać. Dopiero zaczynają czasem używać mózgu po 30, kiedy uroda nie ta, nie ma już tyle
@Tortcebulowy: zdradzę Ci sekret. Większość kobiet oczekuje, że to facet będzie przewodził i "nosil spodnie" w związku. Z tego powodu jesteśmy co jakiś czas testowani. Nazywa się to shit testem i jak nie podejmiesz decyzji, to oblałeś. Nie musi się jej nawet podobać, ważne żeby wykazać inicjatywę, a jak się jej nie spodoba, to nie ustępować.
@Tortcebulowy: Z moja była zawsze była jazda o to co zjemy xD bo wiecznie mnie pytała na co JA mam ochotę albo co ZJEMY, a i tak miała to w dupie i decyzja była jej. Typowa rozmowa
- Co byś zjadł?
- Meksykańskie
- Aaa, noo… ja pizzę bym wolała. To co, pizzę zamawiamy?
i tak za każdym razem, a potem pretensje "no ale czemu nie chcesz nic zaproponować?' xDD
@girlsjustwannahavefun:
Nie, takie jesteście w większości, dlatego jest taka opinia. Wiele stereotypów manponprostu w sobie dużo prawdy. Zdecydowana większość kobiet NIE ma żadnego hobby (pomijam jakieś pazury i kosmetyczki), więc marzy wam się, że faceci będą wymyślać non stop nowe rzeczy. Faceci mają zaś 1-3 hobby i zawsze można na to wyskoczyć czy pogadać.
@ismenka: No tak, wybieramy, ale co to za wybór? Każdy człowiek potrzebuje kogoś, a jak jesteś traktowany jak śmieć to masz co masz.

Kiedyś kobiety tak mówiły,że aby chłop nie bił, ogólnie wiele wymagań nie było, też "wybierały", a często dostawały wielki szajs byle tylko nie być samą.

Ja tam współczuję. Naturalne instynkty muszą być zagłuszone by ktoś nie powiedział no wybierasz sobie swój gówniany los, mimo że bez tego i
@nowywinternetach: Ok, jesteś z tych smutnych ludzi, co to ciągle cierpią, bo to samotność zła, bo to kobieta zła. Jestem z innej bańki :) Fakt, z partnerem można czuć szczęście pełniej, ale nie uzależniam szczęścia od niego. Życie składa się z tylu fajnych chwil, ludzi itd., że można z nich radość czerpać i żyć naprawdę dobrze, będąc wolnym. U Ciebie każdy scenariusz jest zły i cierpiący. Nie będę przekonywać - sam
bo to samotność zła, bo to kobieta zła


@ismenka: Nie moje przekonania. Dobra kobieta jest dobra, ale nie dla kogoś kto NIE MA WYBORU. Kumaj. Nie kumasz, bo jesteś uprzywilejowana.

U Ciebie każdy scenariusz jest zły i cierpiący


Bzdury. Opisuję problem typowego przeciętnego mężczyzny. Albo jak kiedyś kobiet które cierpiały. Podaję ci PRZYKŁAD. A nie że tak jest zawsze.

Nie umiesz rozróżnić to niestety IQ niskie najwyraźniej.
o wysokiej inteligencji społecznej i intelektualnej


@ismenka: Na narcyzm jest leczenie, ale musisz najpierw przyznać, że go masz zakompleksieńcu. To że faceta masz nie znaczy że osiągasz sukces. Po prostu baba dostaje go z przydziału, bo faceci to desperaci właśnie.

dlatego się nie dogadamy.


Dlatego że masz za mało wyobraźni i empatii, jak to tępy narcyz. Nic poza tym.
Kurna, usunęłam komentarz, jeszcze raz, żeby inni widzieli do czego się prujesz:

* inteligencji społecznej i emocjonalnej (nie mogę już edytować)

masz mało wyobraźni i empatii


Mam ich więcej, niż może Ci się wydawać. Zamiast mnie diagnozować, to zdiagnozuj siebie najlepiej pod katem zaburzeń incelskich. Nieźle też mieszasz w ciągu przyczynowo-skutkowym ad te wybory jak na niebieskiego.

Ja znam swoją wartość. Cenię też swój czas i nie tracę go na bezwartościowe dyskusje,