Wpis z mikrobloga

XDDD gdzie się po niego zgłosić? Halloooooo?!!!


@ismenka: Jak będziesz miała empatię i przestaniesz zgłaszać wpisy które pokazują jakim jesteś narcyzem to ok. Jednak w wieku 40 lat już przegrałaś. Trzeba było starać się o mężczyzn wtedy i być okej. I tyle styknie kobietom by osiągać sukces matrymonialny. A ty jak byłaś wujkiem jak jesteś.
@nowywinternetach: po pierwsze źródło potrzebne. Po drugie korelacja nie oznacza przyczynowości. Jak zdobędziesz jakieś solidne wykształcenie, to się o tym dowiesz. A po trzecie w którym miejscu bredzę? Że ciśniesz osobistymi inwektywami innym użytkownikom?
Widzisz, musisz zdobyć wykształcenie by pytać. Nie cytujesz, więc nie dogadamy się co do spraw.


@nowywinternetach: mam już zdobyte, studia w trzech krajach. Dziękuję za troskę. Przestań się wymigiwać i odpowiedz mi w którym miejscu bredziłem?
@nowywinternetach: Misiaczku, wpis, który został usunięty, nie wskazywał, jakim narcyzem jestem, tylko wyzywał mnie od tępej dzidy i tępaka. Powtarzasz to zresztą wyżej - nie musisz, za pierwszym razem dotarło i pokazało, z kim dyskutuję.

Już tak nie mieszaj, by się wybielić i sobie wmówić, jaki to waleczny i mądry jesteś, bo prezentujesz poziom rynsztokowy, a nie merytoryczny. Jeszcze raz miłego dnia i nie do zobaczenia, bo pod tagiem #wygryw nie
A ty odpowiedz w którym miejscu napisałem rzeczy bezpodstawne? To ty pierwszy mnie zaatakowałeś, więc dawaj panie mądry z 3 fakultetami z Afryki. Cytuj.

30% mężczyzn jest samotna , a prawie żadna kobieta nie


@nowywinternetach: napisałem dosłownie kilka komentarzy powyżej. Poproszę o źródło.
@nowywinternetach: no i widzisz, nazywasz to "pierdołami", a każda rzeczowa rozmowa (o ile w ogóle rzeczowe rozmowy są Twoją aspiracją, a nie tylko osobiste wycieczki) powinna się zacząć od jakiejś tezy i źródeł.

To co wkleiłeś wcale nie oznacza, że "30% mężczyzn jest samotna, a prawie żadna kobieta". Nagiąłeś totalnie dane z Ameryki, które w ogóle mówią co innego, a poza tym opierają się na sondach, które z natury nie są
Badałem portale, baby tam co chwile mają pary, faceci nie. Różnice są ogromne. Jak kobieta jest sama to ewidentnie ma charakterek. Nie wiem po co je bronisz.


@nowywinternetach: Nie bronię ich, tylko prawdy i badań. Nie zajmuję stron, więc przestań polaryzować tę dyskusję na "my i one". Poproszę o metodologię i wyniki Twoich badań.
Poproszę również o odniesienie się do mojego komentarza powyżej.