Wpis z mikrobloga

@valvata: #!$%@?. mezczyzni sa tak zdesperowani na ogol, ze wielu z nich by bylo spelnionych gdyby kobieta na nich spojrzala albo chociaz odpisala, na tinderze to widac dosc latwo


Współczuję, przyszłym partnerkom takich desperatów. Z wielu powodów. Jak się jakaś oprócz żony będzie chciała poruchać to też skoczy, bo nie miał wyboru i mężczyźni biorą co dają? Mieć świadomość, że ktoś jest z tobą bo niby nie miał wyboru - co
  • Odpowiedz
@przegryw162cm xD
@localwitch ej cipcia, a czego się takiego wielkiego wymaga od baby w związku? Żeby pozmywała i ugotowała obiad? Czy moze płaci zazwyczaj większą część opłat i haruje po nocach, zeby nie siedzieć na minimalnej? XD

Jebnij się serio babo w łeb, bo jak to czytam to mnie skręca.
  • Odpowiedz
@valvata: zycie jest sprawiedliwe i jednakowe dla wszystkich. Ja tez chcialbym byc milionerem ale jestem desperatem bo pracuje na etacie bo musze za cos zyc. Tak samo sa ludzie co chca zalozyc rodzine/ miec partnerkę mimo tego ze nie jest ich wysnionym idealem to i tak lepiej byc z kims. Ja sam osobiscie wole byc sam ale rozumiem tez innych ludzi i ich punkt widzenia.
  • Odpowiedz
@adam-carter ideał mi się kojarzy z czymś nieosiągalnym zawsze, a więc z nieadekwatnymi oczekiwaniami. ¯_(ツ)_/¯

Wolę podejście gdzie człowiek wie co ma do zaoferowania, wie co może za to w zamian oczekiwać, szuka tego i tego się trzyma, a nie skacze z kwiatka na kwiatek. Ale to wymaga co najmniej stabilnej psychiki i samooceny.
  • Odpowiedz
Wolę podejście gdzie człowiek wie co ma do zaoferowania wie co może za to w zamian oczekiwać,


@valvata: Jestem skrajnie przekonany że nie posiadasz wyższych uczuć a jedynie pustacki babiszonowy materializm i konformizm/oportunizm bo relacja oparta o miłości wyklucza barter.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm:
"nikt nie ma prawa do bycia z kobietą"... i dobrze
"gdy ktoś ich nie chce, to nie koniec świata"... i dobrze
"więcej się od kobiety wymaga w związku niż dostaje w zamian"... potwierdzam, wymaga się i nic nie dostaje w zamian
"związki już nie mają sensu"... prawda
"To naturalne"... dyskusyjne, ale załóżmy że zwierzęta w naturze nie mają obowiązku formalnych związków, łączą się w pary jak im tam podpowiada instynkt
  • Odpowiedz
@navaare

Jestem skrajnie przekonany że nie posiadasz wyższych uczuć a jedynie pustacki babiszonowy materializm i konformizm/oportunizm bo relacja oparta o miłości wyklucza barter.


Uwielbiam takie oceniania ludzi w internetach, ale niech Ci będzie. ;D

Jak dla mnie - miłość to *jeden* ze skladników, a nie wszystko (jeśli mówisz o uczuciu, zakochaniu się, zauroczeniu) do udanego związku. Bo jak myśleć tylko #!$%@?/cipą i biegać za motylkami w brzuchu cały czas - dobrze to
  • Odpowiedz
@valvata:

Uwielbiam takie oceniania ludzi w internetach, ale niech Ci będzie. ;D


Bardzo dobrze, przynajmniej byłaś szczera i od teraz masz g@wna zalegitymizowanego prawa do wypowiadania się o poważnych związkach które nie są zrozumiałe dla materialistycznych blachar

W reszcie to już możesz się tłumaczyć że nie wiedziałaś, bo i tak nie masz moralnych ani emocjonalnych kompetencji. Możesz założyć konto na innym portalu bo w związkach kariery tutaj nie zrobisz.

OWNED
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@localwitch: Z jednej strony przesadzasz co do obrazu przeciętnego faceta i stwierdzając, że od kobiet wymaga się więcej, bo się nie wymaga, co najwyżej tyle samo. Z drugiej wchodzisz na portal dla przegrywów, którzy nigdy nawet dziewczyny za rękę nie trzymali i oczekujesz z nimi merytorycznej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kisnę ze stwierdzenia, że wystarczy żeby taka kobieta nie miała wad genetycznych, a jak ktoś wrzuca
  • Odpowiedz
@localwitch Masz strasznie spolaryzowany sposób patrzenia na sprawy. Ja jako facet zwracam uwagę na rzeczy które się wymaga od facetów. Jest tego sporo. Ty jako kobieta zwracasz uwagę na wymogi wobec kobiet. Tego również jest sporo. Jednak jeśli spojrzeć na to od strony danych, to ewidentnie widać, że sytuacja działa bardziej na korzyść kobiet. Otóż kobietom podoba się 20% facetów, a facetom 80% kobiet. To ewidentnie wskazuje że mimo wszystko jeśli chodzi
vipcypr8 - @localwitch Masz strasznie spolaryzowany sposób patrzenia na sprawy. Ja ja...

źródło: comment_1672258204fBg2K54JUXR0FDguMCaitq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@valvata:

Już #!$%@?ąc od tego, czy to spore wymagania to i tak opisałaś przeciętne wymagania atrakcyjnego faceta, a nie przeciętnego mireczka, który się cieszy jak na niego jakakolwiek kobieta chociaż spojrzy z zainteresowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przypadku kobiet duże wymagania co do mężczyzn dotyczą nawet przeciętnych, poniżej przeciętnych jednostek, a nie głównie tych atrakcyjnych.
  • Odpowiedz
@Slavcel wiesz, no to problem tych kobiet/mężczyzn co mają zawyzone wymagania. Życie to i tak zweryfikuje. Pisałam już wyżej, że ważne być świadomym czy za to, co oferujesz, dostaniesz to, czego wymagasz - to jeśli tak bardzo upraszczać.
  • Odpowiedz