Wpis z mikrobloga

I na pewno jest super ważne w budowaniu zdrowych relacji każdego rodzaju. A więc w twoich kompetencjach również nie mam wątpliwości.


@valvata: Materialistyczne blachary wołają o szacunek traktując facetów jak źródło zasobów które mogą im dać nowe nie znałem hahaha

Zawsze babiszony prawdę w twarz uważają za atak, taki syndrom wyparcia prawdy/swojej winy.

Nie ma cię hahaha
  • Odpowiedz
czyli dziewczyna 1.50m z wagą 80 kg, niezbyt ładna z twarzy ale przestrzegająca te 2 zasady da radę?


@valvata: Mam wrażenie, że nawet jak odpowiem "Tak" to zaraz dodasz moczenie się w łóżku notoryczne. Więc odpowiem na post, do którego się odniosłem:

- odpowiedni wzrost - kłamstwo, sam ostatnio staram się wyrwać 150 cm, bo jestem ciekaw tych 30 cm różnicy, ale widocznie to ja nie mam odpowiedniego wzrostu

- odpowiednia
  • Odpowiedz
dobra, nie z otyłością, a z nadwagą, nie zbyt ładna albo nawet trochę brzydka. Co wtedy?


@valvata: Używasz niekonkretnych słów "niezbyt albo nawet trochę" i oczekujesz konkretnej odpowiedzi.

Co ma mieć? Bliznę od szpadla na pół ryja? Spoko.

Zniszczona cera przez nadmierny makijaż? Nie dbała o cerę. U mnie nie.

Wąsy? Spoko.

40 kolczyków? Nie. Ale wystarczy, że wyjmie, proste.

Monobrew? Spoko.


Tatuaż na całe ryjo? Nie.

Możemy teraz podyskutować o
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie
@valvata: Używasz niekonkretnych słów "niezbyt albo nawet trochę" i oczekujesz konkretnej odpowiedzi.

Chodziło mi o to bardziej, że urodziła się już taka - nie zbyt ładna czy brzydka. Nie wiem, za duży nos, uszy - coś co nie jest takie łatwe lub co jest niemożliwe do naprawienia i nawet nie chodzi o patologie, które w jakiś sposób ograniczają jej funkcjonowanie na co dzień. Po prostu psują wygląd. Ewentualnie trądzik lub
  • Odpowiedz
co nie zależy czy nie w całości zależy od niej


@valvata: I widzisz. Mężczyznom to nie przeszkadza. Mężczyznom przeszkadza waga, bo to jest najbardziej widoczny i najpopularniejszy efekt zaniedbania. Cała reszta - lajtowo, jak pisałem wyżej.

Za to kobietom przeszkadzają cechy mężczyzny, na które nie ma wpływu: mały penis, niski wzrost, wygląd, gęstość włosów. Tylko na podstawie tego można udowodnić, że od mężczyzn więcej się wymaga.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Stary, zepsutej p0lce nawet z pistoletem przyłożonym do głowy nie wiem czy wymusiłbyś przyznanie się do hipokryzji czy czego innego one po prostu takie są, facetowi coś wytłumaczysz i zmieni zdanie bo faceci są racjonalni, one nie

Chyba że powie im to samo ktoś kogo lubią/podoba im się albo inna baba Tak to u nich funkcjonuje
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no, poklepcie się po plecach, że wcale tak wiele od mężczyzn nie wymagacie, bo ktoś was kiedyś odrzucił.

Zróbmy zakład. Ja i wy wrzucamy tutaj swoje zdjęcie z propozycją spotkania na kawę. Zobaczymy kto uzyska więcej zaproszeń? Kto będzie mieć większe zainteresowanie?
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: ale to jest dyskusja na temat "Kobiety wymagają więcej od mężczyzn" czy "Kobiety wymagają więcej od siebie niż mężczyźni"? aaaaaa... no i dziękuję za przyznanie mi racji, skoro już odrzucasz jakąkolwiek kawę tłumacząc się brakiem czasu nim zdążyliśmy się założyć :) ja co 2-3 miesiące wrzucam post na #mirekszukazony i każdy przepada bez odpowiedzi :) Myślę, że wynik jest jasny i zrozumiały
  • Odpowiedz