Wpis z mikrobloga

Zycze ci jak najmniej tej kawy, unieszczesliwisz kolejna kobiete.


@zbrodnia_i_kawa: I siup odwrócenie kota ogonem, że jestem człowiekiem, który unieszczęśliwia kobiety XD

sama od siebie wymagam, zeby moje dzieci mialy czyste ubrania i zarcie na stole


Widać, że Ci na ich ojcu nie zależy

@navaare: patrz jak jej to ładnie wyszło
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie nie wiem czemu Ci się wydaje, że mężczyźni tak mało wymagają od kobiet. Z kolei - nie jest tak łatwo zapanować nad swoją wagą. Widziałam jak wiele osób się nabija z "wymówki" o problemach z tarczycą, ale takie osoby, o ile rzeczywiście chorują, mają #!$%@?. Nie jest to niemożliwe, ale dla niektórych to naprawdę graniczy z cudem utrzymywać prawidłową wagę.

To jest temat na długą dyskusję, ale jeśli wkrótce: jeśli któraś
  • Odpowiedz
@valvata: Pisze to z perspektywy żonatego - kiedy obserwuje ludzi młodszych ode mnie zaledwie o kilka lat to faktycznie to od mężczyzn wymaga się duzo więcej. Kobieta moze wybierać i nawet niskiej jakości kobiety mają szansę na związek.

Spotkałem się kiedyś ze znajomą i ona mówi że w ogóle nie widzi problemu bo "odpalasz tindera i masz jak na Zalando" :D

Panowie macie dość ciężko, ja cieszę się że "podrywałem" kiedy
  • Odpowiedz
@localwitch: źródło?
#!$%@?, pytanie o źródło urojeń xD sorry, wiem, że nie umiesz odpowiedzieć.
@valvata: dopisz sobie jeszcze do wymagań wobec kobiety, żeby miała #!$%@? mózg i nie popełniała durnych wpisów na wykopie i się nie dupczyła z murzynem i nie dawała dupy po godzinie w klubie. Ale tu się zgodzę, że jest to trudne do spełnienia, to mało która spełnia.
Napisał bym ci tak jak różowej wyżej, ale wyjątkowo
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie

Mam wrażenie, że nawet jak odpowiem "Tak" to zaraz dodasz moczenie się w łóżku notoryczne


Nie zamierzałam nic podchwytliwego dodawać, naprawdę. XD Byłam ciekawa czy raptem nie masz podwójnych standardów.

kłamstwo, sam ostatnio staram się wyrwać 150 cm, bo jestem ciekaw tych 30 cm różnicy, ale widocznie to ja nie mam odpowiedniego wzrostu


Chodziło mi bardziej o proporcję waga-wzrost. Plus duża różnica we wzroście - czasami jest to bardzo niewygodne, naprawdę.
  • Odpowiedz
nie wiem czemu Ci się wydaje, że mężczyźni tak mało wymagają od kobiet.


@valvata: PIERWSZE ZDANIE I JUŻ MANIPULACJA

WYDAJE MI SIĘ

dobra, dzięki

masz rację

(°°

*NIE WIEM CZEMU UWAŻASZ

tak lepiej?
  • Odpowiedz
@Dolanthesniffer

żeby miała #!$%@? mózg i nie popełniała durnych wpisów na wykopie i się nie dupczyła z murzynem i nie dawała dupy po godzinie w klubie. Ale tu się zgodzę, że jest to trudne do spełnienia, to mało która spełnia.


O, to współczuję otoczenia.

Nawet nie dodam, że to dlatego, że się nie drwi z ułomnych.


Już dodałeś. (:

Z częścią rzeczy, które napisałeś się zgodzę: zwłaszcza z tym, że nie ma
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie nie obwiniam mężczyzn o wszystko, chciałam pokazać, że ej, wszyscy mają trudno i może zamiast mierzenia się tym kto ma gorzej to jakoś inaczej na to spojrzeć?
Ale zaden problem. To mnie już też męczy - bez sensu takie gadki, bo każdy i tak zostanie przy swoim.
W każdym razie powodzenia. Są naprawdę w porządku kobitki - życzę taką znaleźć, żyć długo i szczęśliwie.

  • Odpowiedz
@valvata: kurde, niezła jesteś, zorientowałaś się w porę że z ciebie drwię (,) i co teraz??
ps. to co napisałem było humorystyczne. Jakbym chciał ci ubliżyć, po prostu bym to zrobił.
ps2. świadomie pozbawiasz mnie kontentu, do którego mógłbym się potencjalnie #!$%@?ć? no to ubodło me serce, to jest cios poniżej pasa
  • Odpowiedz
@valvata: Ogólnie to jest taka różnica, że o ile jakąś spasiona locha o aparycji Pawłowicz może rzeczywiście mieć problem, to jednak są to przypadki ekstremalne. Nawet przeciętnie wyglądająca, gruba kobieta ma na zwykłym tinderze całą nawałnicę chłopów, z których jakby chciała, to na pewno by wynalazła kogoś jej odpowiadającego. Natomiast u mężczyzn jest to o wiele brutalniejsze. Weźmy np. takich młodych, przeciętnie wyglądających tagowiczów mających te 165-175 wzrostu. Przecież to praktycznie
  • Odpowiedz
@Dolanthesniffer

to co napisałem było humorystyczne. Jakbym chciał ci ubliżyć, po prostu bym to zrobił.


Chcieć a zrobić to są dwie różne rzeczy. ;)

Na luzie, nie płaczę przez randomów z internetu. Jak byś spojrzał wyżej na moje posty, to też raczej nie obraziłam się śmiertelnie ni na kogo, chociaż nie rozumiem plucia się jadem nawzajem, bez którego niektórzy w internetach nie potrafią się poruszać.

kurde, niezła jesteś, zorientowałaś się w porę
  • Odpowiedz
@Rimbolo kurdę już nie wiem - tyle słyszę o tych wymaganiach, które opisałeś, że chyba będę musiała z ciekawości się bardziej rozejrzeć, bo serio, u mnie w bliskim otoczeniu z reguły pary w inny sposób wyglądają. Wspaniałe babki mają również wspaniałych mężczyzn, ale fakt - już nie pierwszy rok w związku są.
  • Odpowiedz
@valvata: po co piszesz o wzroście, wadze czy sylwetce? Przecież to normalne wymagania. Szukam kobiety, a nie świni. Skup się raczej na wymaganiach takich, które można porównać
Dużo zarabia - gotuje
Itp itd
  • Odpowiedz