Wpis z mikrobloga

Kolizja z drugim autem, wina drugiego kierowcy.
Co powinienem robić żeby wyjśc na tym najlepiej finansowo?
Moje auto cały obity bok, lampa zbita, zderzak wisi itp. nie nadaje się do jazdy
Kolega mówi, ze mam to zglosic do swojej ubezpieczalni, a gdzie indziej czytam, zeby kontaktować sie z ubezpieczalnia sprawcy.
Co robić mireczki?
#uk #barnsley
  • 11
@trenboloneacetate: bierz tydzień, dwa wolnego od pracy ze względu na bule karku i pleców od uderzenia podczas wypadku,idź na emergency niech cię sprawdzą, może adrenalina zadziałała i jeszcze nie czujesz bulu, do tego idź do fizjoterapeuty i niech cię sprawdzi, skan całego ciała też by się przydał,na wszelkie wypadek,
Że wszystkiego zbieraj rachunki, emeaile i za wszystko obciazasz ubezpieczalnie sprawcy, i domagasz się spowitego odszkodowania za utratę zarobków i odniesione obrażenia
@trenboloneacetate: Kilka razy to przerabialem. Dzwonie zawsze do ubezpieczyciela drugiej osoby, jesli osoba przyznaje sie do winy calkowicie. Wtedy to jest w interesie ubezpieczyciela zeby zakonczyc sprawe jak najszybciej i polubownie. Wg. mnie, osobiscie, najlepiej isc na calkowita strate, i zatrzymac samochod. Calkowita strata jest wtedy kiedy koszt naprawy jest nieekonomiczny, czesto jest to przyznawane w autach starszych bo po prostu nie oplaca sie naprawiac czegos za 2K jesli cale auto