Wpis z mikrobloga

Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew na temat wody gazowanej, to jest coś, co powinniśmy zachować dla potomności.

Przypominam, że ten człowiek jest idolem dla niektórych xD

#andrewtate #bekazprawakow #neuropa
rzep - Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew ...
  • 238
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: dokładnie, ja tam lubię jak czasem mi wyskoczy coś z nim na yt bo jest pocieszny z tymi mocnymi statementami z dupy XD
Dziwi mnie że na portalu gdzie każdy docenia postać testovirona, każdy ma nagle problem do typa który w tak oczywisty sposób troluje. Pewnie gdyby nie miał faktycznie tyle hajsu i się tak z tym nie obnosił to by się tak ludzie nie spinali o niego
  • Odpowiedz
@rzep: Właśnie obejrzałem wideo dokumentujące łysego manleta tłumaczącego że jak pójdziesz z kolegą do restauracji i on nie zamówi gazowanej wody, to gdy niechybnie zostaniesz zaatakowany przez 10 napastników, w tej właśnie restauracji, to ten twój kolega ci nie pomoże - bo skoro nie pije wody gazowanej to jest cipeuszem.


A incele wciąż się zastanawiają dlaczego ludzie mają z nich bekę.

@mnik1: W ogóle słowo incel jest krzywdzące wobec ludzi
  • Odpowiedz
zapewne spory. Przeciez ma bardzo bogatych rodzicow a do tego zapewnione dozywotnie platne wystepy na wszelkiego rodzaju lewackich zlotach. Do tego sponsorzy. Mysle ze ma sporo.


@RumperPrumper: Aha. Zapewne. Podaj ile bierze za ten występ.

A majątek jej rodziców nie jest powiązany z jej działalnością.
  • Odpowiedz