Wpis z mikrobloga

Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew na temat wody gazowanej, to jest coś, co powinniśmy zachować dla potomności.

Przypominam, że ten człowiek jest idolem dla niektórych xD

#andrewtate #bekazprawakow #neuropa
rzep - Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew ...
  • 238
  • Odpowiedz
@rzep: problemem z Andrew Tatem jest to, że te jego poglądy i kontrowersyjne wypowiedzi to takie korwinowe i ludzie nie powinni się nad tym nawet zastanawiać tylko ignorować jak śmiesznego dziadziusia, a co mnie bardziej przeraża to promocja całkiem sporego konsumpcjonizmu wśród młodych ludzi, to jest groźniejsze niż jego pozostałe wypowiedzi.
  • Odpowiedz
Uczestniczy ciągle w protestach, organizuje ludzi na całym świecie, uświadamia całe masy.


@johny-kalesonny: xDD

Greta: zróbcie coś do cholery w końcu dla ochrony klimatu!!!
Rząd i banki: no dobra jak już tak wyjecie to damy wam ten ślad węglowy na kartach debetowych

Jeśli ci popsułem zabawę to sorry, ale mam to w piździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgagarast Świetne porównanie, Greta która walczy o to, żeby przejść odnawialne źródła energii, porównujesz z petrobiznesem, który jest najbogatsza gałęzią gospodarki i który długo jeszcze będzie golił frajerów m.in. dzięki pożytecznym idiotom, którzy mówią, że globalne ocieplenie to lewacki spisek ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rzep: ale smiechlem. ktos w to jeszcze wierzy? xd


@Big_Fomo: Ja nie, od dawna wiem że tutaj nie ma ludzi posiadających dzieci ew. mających na takie szanse. Ci co (niby) mają to niech się lepiej zastanowią nad testem na ojcostwo.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: nie neguję globalnego ocieplania, ani udziału człowieka z tym związanego. Mam uzasadnione powody krytykować niektóre zielone organizacje i aktywistów

Greta jest chorym dzieckiem, które wykorzystują medialnie rodzice i politycy, żeby głosiła populistyczne hasełka. Jednocześnie jest hipokrytką, patrząc chociażby na używane przez nią produkty.
Tak samo Greenpeace walczy o planetę, a jednocześnie jest przeciwny atomowi.
Niby walczą o lepszy świat, a jednak debile bez podstawowej wiedzy.
  • Odpowiedz
@rzep: przeciez gosc prowadzi performens i jest przy tym zajebiscie zabawny i bltskotliwy. Prucie sie do tejta to jakby ktos sie prul do komika xD
  • Odpowiedz