Wpis z mikrobloga

Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew na temat wody gazowanej, to jest coś, co powinniśmy zachować dla potomności.

Przypominam, że ten człowiek jest idolem dla niektórych xD

#andrewtate #bekazprawakow #neuropa
rzep - Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew ...
  • 238
  • Odpowiedz
ja przynajmniej jakiestam zrodlo mam. Wy nie macie zadnego i piszecie tu o swoich wyobrazeniach.


@RumperPrumper: Nie masz żadnego źródła. I to to masz udowodnić, że ona zarabia jakieś kokosy, które ustawiły ją i jej dzieci.
  • Odpowiedz
wpisz w google "greta thunberg income" i wybierz losowy link. Liczby w kazdym z nich sa podobne.


@RumperPrumper: No ale skąd są te liczby.

Rozumiesz? Ja też mogę napisać na stronie internetowej co chce. To nie znaczy, że to jest źródło.
  • Odpowiedz
Skad macie informacje ze greta nie zarabia na swojej dzialalnosci?


@RumperPrumper: Ja nie twierdzę, że ona nie zarabia. Ale to ty twierdzisz, że zarabia tyle, że ustawiła już siebie i swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@RumperPrumper: Aż się #!$%@?łem i za Ciebie wyszukałem informacje xD

Commenting on a conspiracy theory that she has a secret fortune of more than $1m (£900,000), Ms Thunberg said: “That is because I won an award that was worth €1m.

“I have won many awards that are worth even more, but I’ve donated all my money. Of course, they don’t care about that.”


https://www.independent.co.uk/life-style/greta-thunberg-activism-net-worth-earning-b2203372.html

Wszystko przekazuje na fundacje charytatywne
  • Odpowiedz
@RumperPrumper:

Greta Thunberg’s net worth is estimated at $1 million.

In July 2020, Greta Thunberg was awarded €1 million for her humanitarian work when she won the inaugural Gulbenkian Prize for Humanity.

But the young activist said she would be donating the prize money to sustainability charities.


https://www.thesun.co.uk/news/8918369/greta-thunberg-climate-change-activist/

W skrócie - dostaje nagrody, które oddaje fundacjom.
  • Odpowiedz
tak, i na potwierdzenie tego wstawilem ci jej szacowana wartosc netto. Czy masz jakis argument zeby odbic moj?


@RumperPrumper: Ku*wa stary, zrozum, że źródło opiera się na jakichś faktach. To co wkleiłeś nic takiego nie ma.

To ma dokładnie taką samą wartość jak ja piszący, że Greta ma net worth -100 mln dolarów. I teraz możemy wyciągnąć z tego średnią i wychodzi, że na swojej działalności straciła 49 milionów dolarów.
  • Odpowiedz
@rzep: net worth jest bardzo latwo oszacowac. Opierajac sie chociazby na ilosci jej followersow w social mediach.

Czyli podsumujmy, swoje przekonanie opierasz TYLKO I WYLACZNIE na podstawie tego co greta mowi.
To, ze zlapano ja juz na klamstwach nie ma wedlug ciebie wplywu na jej prawdomownosc i po prostu nalezy jej wierzyc ze robi wszystko charytatywnie.
  • Odpowiedz