Wpis z mikrobloga

@LifeReboot gdyby tak było to po pierwsze nie byłbym normalnym człowiekiem na studiach a po drugie ludzie nie zaczynałby mnie od razu traktować gorzej kiedy tylko dowiadywali się jakie mam gówniane wykształcenie i zawód.
@sqlserver: Google nie boli. W stanach genialnie leczy się tym depresję w Polsce lekarze trochę się boją, bo ogólnie w UE w przeciwieństwie do USA depresja jest przeciwwskazaniem do takiej terapii, ale zawsze w karcie można napisać np bezsenność. ( ͡° ͜ʖ ͡°) to i tak jest pełnopłatne, więc nikt tego nie sprawdza, a depresja jest w jakiś sposób powiązana z układem CB czyli kannabinoidowych. Jeśli brałeś
@sqlserver: W ogóle rzuciłem okiem na Twoje komentarze. Na prawdę masz problem, skoro w co drugim poście piszesz jakim to "samotnym gównem jesteś" żeby nie było, sam napisałeś te słowa, ja to jedynie cytuje i jakie IT jest koszmarne. Rozumiem, że życie Ci się posypało te 3 lata temu, ale czas najwyższy z tym powalczyc i wziąć się w garść, bo długo w takim stanie emocjonalnym nie pożyjesz a mizoginizm nie
@Glikol_Propylenowy żaden psychiatra niczego nie zdiagnozował.
Dawali coś, przychodziłem mówiąc, że nie działa to dawali co innego.
Jak znowu przychodziłem to mówili wprost, że nie wiedzą co że mną zrobić bo moim problemem jest bardzo niska jakość życia, a na to nie bardzo są tabletki.
@sqlserver: Z tego co pisałeś, to już się od niego odciales. Rozumiem, że o tych rzeczach dyskutujesz na terapii, mam nadzieję, że ona Ci pomoże, ale w Twoim wypadku serio postarałbym się o jakąś dodatkowa farmakologię. Idź do innego psychiatry i opowiedz mi co brałeś i że nie pomagało, dobrze skonsultować się z kimś innym. Z tego gówna da się wyjść, sam też przeżywałem bardzo podobne katusze, ledwo mnie odratowali tak
@Glikol_Propylenowy co znaczy "powalczyć i wziąć się w garść".
Z tym wykształceniem i zawodem zawsze będę traktowany jak gówno.
Przestałem się już dawno łudzić, że w życiu czekanie jeszcze choć minuta czegoś fajnego, bo przy moim statusie nie jest możliwe.
Wiem, że powinienem popełnić samobójstwo, ale brakuje mi odwagi.
Czekam aż zdechnę i tyle.
@Kexu

: masz doktorat z fizyki, robisz w IT, więc może zacząłeś się za bardzo puszyć i być zarozumiałym i innych traktujesz jak małpy, to ludzie może nie chcą z Tobą gadać

Dla społeczeństwa to, że taki śmieć jak ja oddycha już jest nieakceptowalne.
Wiem, że powinienem popełnić samobójstwo, ale brakuje mi odwagi.


@sqlserver: Ale wiesz, że po tym tekście już się kwalfikujesz do leczenia zamkniętego? ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie musisz czekać na miejsce, nawet po Ciebie przyjadą i będziesz miał policyjna eskortę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3 lata to ja nie mogłem z domu wyjść, nie chodziłem do żadnej roboty, nawet nie miałem siły wzissc