Wpis z mikrobloga

Podrożała mi siłownia. W pracy kupowałem 20 wejściówek za 40zl. Teraz jest 6 wejściówek za 60! xD
Pomyślałem, że sensowniej będzie zainwestować we własny sprzęt i zorganizować sobie jakiś kącik w domu. Ale tu się rodzi głównie moje pytanie. Czy jest jakaś różnica między poszczególnymi producentami sprzętów? Głównie chodzi mi o ciężary, sztangi. Bo tak myślałem żeby sobie na dzień dobry kupić sztangę, hantle i kilkadziesiąt kilogramów obciążeń. Ale nie wiem czy to będzie jakaś różnica jak sobie kupię w Decathlon czy na przykład na k- sport
#mikrokoksy
  • 6
kup se normalny karnet na normalna silownie. biorac rok z gory w wiekszosci sieciowek wychodzi 6-7-8 dych. w domu to #!$%@? nie cwiczenie
@hekktik: Najbliższą sieciowke mam prawie 40km od domu. Więc to się zupełnie nie opłaca xD
@Wojciech_Skupien I co? Jedyna siłownia w sensownym zasięgu kasuje "karnet" 10 wejść za 120zl. A pewnie potrzebował bym dwa razy kupić. A do tego ten pseudokarnet obejmuje okres całego miesiąca. Więc od 1 dnia następnego miesiąca przepadają nieużyte wejściówki
@Wookash071: musisz patrzeć indywidualnie na każdy konkretny sprzęt, bo producenci się różnią, ale też sprzęt ma różne wersje budżetowe. Tylko miej świadomość, że karnet za kilkadzisiąt/kilkaset zł to grosze przy domowej siłowni, jak chcesz coś sensownego skompletować to jest to wydatek rzędu ~5k minimum i to jak się dobrze pokombinuje
@Hershel: No mnie głównie interesuje sztanga hantle i ciężary na ten moment. I w W tym przedziale sprzętowym Zastanawiam się czy jest w ogóle jakaś różnica między danymi producentami. A karnet za kilkaset złotych rocznie plus dojazd do najbliższej sieciówki 40 km w jedną stronę wyjdzie Praktycznie na to samo Plus nie wyobrażam sobie jechać do Wrocławia jak na przykład idę do pracy na 14:00, albo jak kończę pracę o 14:00.
@Hershel: bo jak będę chciał to będę sobie ćwiczył o 22:00 albo o 1:00 w nocy i nikt nie będzie mi tego zabraniał. A jakoś sobie nie wyobrażam skończyć pracę o 14:00 i przeznaczyć ponad godzinę na dojazd do Wrocławia i przeznaczyć kolejną godzinę na powrót z Wrocławia