Wpis z mikrobloga

  • 25
@placus27: No to że pis coś obiecuje to zero zaskoczenia - dlatego chcę odsunięcia ich od władzy. PO miało być alternatywą, a w sumie nie oferują nic innego xd
  • Odpowiedz
@golomb13: najgorsze, że po prostu nie ma nikogo na kogo można by głosować. No po prostu nie ma.
Pis/PO - jedno i to samo, wielkie rozdawnictwo i nadzieją że dokopią się do koryta
Konfa - przez chwilę liczyłem, że może coś z tego będzie, ale tyle razy już sie skompromitowali. Sorry, ale nie, nie zagłosuję nigdy na kogoś kto mówi, że to nie nasza wojna
Lewica - połaczenie wyżej wymienionych, rozdawnictwo
  • Odpowiedz
@dzana: Hołownia ma konkretne pomysły. Chce jak najszybciej wprowadzić euro i zlikwidować papierowy pieniądz. Nie ma w tym kraju na kogo głosować i każdy wybór wiąże się z mniejszym bądź większym obrzydzeniem
  • Odpowiedz
@dzana: głosuj na ludzi, a nie na partie. Jedne wybory nic nie zmienią, ja głosuję odkąd mogę i zawsze na konkretne osoby, i nie mogę powiedzieć, żebym się kiedykolwiek rozczarował albo wstydził tego na kogo głosowałem (no może ten jeden raz na JKM, ale to do europarlamentu tylko xD)
  • Odpowiedz