Wpis z mikrobloga

Można gdzieś poczytać albo zobaczyć lepsze zdjęcia rego zjawiska, albo może ma ono jakąś nazwę? Btw, właśnie sobie uświadomiłem jak ciężko jest zrobić dobre zdjęcie telefonem w nocy, jakbym na prawdę zobaczył ufo to po takim zdjęciu nikt by mi nie uwieżył.
@KosmicznyJanusz: jesteś kosmicznym imbecylem i to dosłownie.
Ale czego mozna się spodziewać po ułomie, który wiedzę czerpie z YouTuba i w życiu pewnie nie przeczytał nawet jednej książki ani nigdy nie patrzył przez teleskop?

Widzialeś żeby Jowisz i venus mrugały ??


Oczywiście, widziałem wielokrotnie. Wenus, Mars i Merkury mrugają bardzo często.

Planety TEŻ mrugają i tłumaczenie komuś "Jak rozpoznać planetę?" poprzez to czy mruga czy nie, jest idiotycznym, kretyńskim i totalnie
SebastianDosiadlgo - @KosmicznyJanusz: jesteś kosmicznym imbecylem i to dosłownie.
Al...

źródło: 3cHxOig

Pobierz
@SebastianDosiadlgo: oczywiście przeczytałem sporo książek, przeprowadziłem dużo obserwacji przez teleskop, a ty swoimi wypocinami pokazujesz, że coś tam się dowiedziałeś, i uważasz że wiesz wszystko.
Jest nawet nazwa na takie zachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet w tym co wrzucasz jest napisane że rzadko zdarza się żeby Planeta Migotala, i muszą być spełnione odpowiednie efekty.
A ja użyłem słowa NAJPEWNIEJ,
czyli z czytaniem ze zrozumieniem też widzę
@KosmicznyJanusz:

że sobą

Venus to nie poprawna nazwa planety ??

niema jak pisać

potem ją jakaś planetę

przydał by


Typie, przecież Ty masz poziom intelektualny dzieciaka z podstawówki i już dawno pokazałes, że jesteś niedouczonym bęcwałem. Tak samo w kwestii astronomii jak i w posługiwaniu się ojczystym językiem. Tacy ludzie jak Ty to tylko do łopaty się nadają, bo pewnie trudnosci już pojawiają się przy wiązaniu sznurowadeł w butach. IQ na