Wpis z mikrobloga

Mam kolegę, którego można określić mianem Chada. W dzisiejszych czasach, pełnych zgnilizny moralnej i upadku moralności polskich młodych kobiet, ma on peklowanie na skinienie palcem. Oddają mu się po godzinie znajomości.

W przyszłości kolega planuje ślub i założenie rodziny, ale jak sam przyznaje, ciężko będzie mu znaleźć wartościową kobietę. Bo z tymi ze swoich podbojów ani myśli się związać, zresztą nie ma się mu co dziwić - kobieta winna być cnotliwa.

Zazdroszczę mu ogromnie, ja ze względu na genetykę, mimo świetnego charakteru, nie mam szans na seks. Jednakże, mój kumpel jest dobrym człowiekiem i dzięki podbojom ja też mam namiastkę seksu.

Po każdym numerku kolega zbiera majtki swojej zdobyczy. Mówi im, że zabiera jako trofeum. Je to oczywiście jeszcze bardziej nakręca(świetny materiał na żonę, nie?).

Co się dzieje potem z takimi majteczkami? Otóż, trafiają one do mnie.

Mam od niego już ponad 40 takich. Służą mi one wieczorami do mojego rytuału. Biorę takie zużyte majteczki, wącham je i pieszczę. Jednocześnie przy tym sobie dogadzam. To mój ulubiony moment dnia.
Czasem także rano, przed wyjściem do pracy, kiedy jestem bardzo nakręcony, zdarza mi się w ten sposób sobie dogodzić.

Zawsze jest to jakaś osłoda dnia.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #blackpill #rozowepaski #heheszki #gownowpis #gruparatowaniapoziomu #neuropa
  • 17
  • Odpowiedz
@randomex58: nie rozumiem. facet, który zalicza, jest wartościowy. kobieta, która daje się zaliczać, nie jest wartościowa. to prosta matematyka, oparta na naszej kulturze, biologii i religii.
@A330 jaki znowu Danielu?
  • Odpowiedz
@mocznikkk to ty lepiej namów kolegę na akcje podmiankę. czyli on zwabia samicę do siebie, ty już tam czekasz schowany, jak zaczyna się akcja to on proponuję lasce zasłonięcie oczu i wtedy do akcji wkraczasz ty. ty się nie oddzywasz, kolega mówi za ciebie, a ty pakujesz po same kule ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz