Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tbhilt: najgorsze są te NPCe z moderacji. Wyobrażam sobie taką zgraję 3-5 pracowników siedzących razem w pokoju, śmieszkujących razem i nagle jest afera - przychodzi 50 zgłoszeń tego samego wpisu z tego samego powodu. Każdy wie, że wolność słowa w tym przypadku może być niepoprawnie wykorzystana, a jednak każdy z tych NPCów stwierdził, że trzeba trochę nagiąć własny regulamin dla celów... no właśnie jakich? Jakby jakiś #niebieskipasek wrzucił wpis, że sąsiad
sing - @tbhilt: najgorsze są te NPCe z moderacji. Wyobrażam sobie taką zgraję 3-5 pra...

źródło: comment_16595494195Xa5aSrBGeJvenZNlUtur0

Pobierz
  • 2
@sing: Nie mam ss'a ale mi też odrzucili. Podobno tydzień później było "prawidłowe". Ręce mi opadają jak widzę takie rzeczy w XXI wieku. Swoją drogą mi modki wklepały 18+ tylko za co? XD Pewnie, żeby mniej osób zobaczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jak inaczej w ogóle da się udowodnić gwałt? Jakie dowody akceptujesz? Trzeba mieć najpierw jakiś dokument na piśmie a potem nagranie ze ktoś nie zastosował się do Twojej woli?


@IlawaNidzica: ostrożnie, zaraz połączysz wątki.
PiSowcy i reszta polityków rozmyślają dlaczego spada dzietność w Polsce i Europie
No właśnie dlatego. Nigdy nie możesz być pewien kiedy lasce #!$%@?.
Faceci coraz bardziej zwyczajnie boją się wchodzić w jakąkolwiek relacje z kobietami bo wystarczy że na komisariacie powie że ją bijesz/molestujesz i jesteś zaszczuty przez społeczność i na koniec kop w dupe i wypad ze swojego mieszkania, od teraz mieszka w nim już Twoja "była" kobieta
@tbhilt: mógł założyć na krocze plastikową osłonkę, inni tatuażyści tak robią.


@Invisiblinio: I jak naciągniesz skórę z takim plastikowym gównem? Już pomijając, że nikt takich wynalazków nie używa. Juleczka chciała zabłysnąć, ale słabo wyszło.
@tbhilt Znalem przypadek z mojego otoczenia sprzed kilkunastu co prawda juz lat - pracodawca kazal najpierw rozwiązac umowe za porozumieniem (lub dyscyplinarka) a dopiero POTEM zrobił audyt. Gdy audyt wykazał niezbicie że to bzdury, a dziewczyna juz raz odwalila taki numer to i tak nie przywrócil go do roboty bo stwierdzil że steacilby teraz na wizerunku(! - sprawa miala pewien oddzwięk w lokalnej prasie) Jak Pan chce to prosze to sądu pracy.