Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tbhilt: słysznie, trzeba tępić zarazę. Osobiście będę przypominać o innym świństwie, które się tu na tym portaliku odwaliło. Chodzi o tag #wojnykoronawirusowe. Frajer wymyślił, że będzie na ludzi donosić, i siedział przed kościołem, liczył i robił aferę. Bezbronne babki i dziadków, taki bohater. Co gorsza przy owacjach gawiedzi wykopowej. Teraz jeszcze twierdzi, że jest z tego dumny, jak to u konfidenta czy ludzi pokroju tej różowej, bez żadnej przyzwoitości. A
Powinni z nim zrobic wywiad aby dowiedziec sie jak sobie teraz radzi za granica, co zmienilo sie w jego zyciu itd. #!$%@? historia, ale inni ludzie mogliby sie czegos nauczyc i wyciagnac wnioski z historii.
a społeczeństwo i tak stanie po jej stronie tylko dlatego, że ma dziurę między nogami.


@tbhilt: Ach, pieprzysz głupoty. Na wykopie mieliśmy szereg afer, gdzie wykopki bez wahania niszczyły życie ludziom z nudów. Przypominam aferę z Euroweek, gdzie z jednej strony publikowano wizerunku opiekunów i przedstawiano ich jako pedofilów, chociaż ostatecznie nie udowodniono im niczego, ale jednocześnie publikowano zdjęcia tych dzieci i opisywano je jako ofiary handlarzy ludźmi, co już w
Daj mi dowód chociaż jednej kobiety która została zgwałcona i przedstawiła na to dowody. Nie znajdziesz takiej w Polsce bo po prostu nie ma


@JohnWayneGacy: Skoro tak to dlaczego piszesz o 99% a nie 100%? Jesteś trollem czy zwykłym kretynem?
@unintelligible: będę okrutny, ale jeżeli ktoś nie umie siebie kontrolować i odwala jakieś rzeczy, których nie jest świadomy, to jest sam sobie winien. To nie victim shaming. Sam się doprowadziłeś do takiego stanu poprzez SKRAJNE ZANIEDBANIE. Oczywiście, sprawca powinien ponieść W TYM PRZYPADKU surowe konsekwencje, ale nie zawsze. Czemu? Bo mniej lub bardziej powszechnym zjawiskiem jest to, że kobiety dają dpy, a następnego dnia widzą, że typ nie jest taki sexy
@justBrowsin: no z tym przeważnie, to bez przesady, bo znam dostatecznie dużo normalnych kobiet z tatuażami, ale tak, jest to jeden z sygnałów. Jak laska dodatkowo farbuje włosy, ma extra piercing (lub inne sygnały tego typu), to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że ma zryty łeb i lubi dawać dpy.
tylko że policja jest niekompetentna


@IlawaNidzica: to nie stalinowska rosja ze paragraf sie znajdzie na kazdego
jak przychodzi suka z urojeniami ze wszyscy ja molestuje to normalne ze policja ja wysmiewa i kaze jej #!$%@?
@tbhilt: Czego innego spodziewać się po motłochu? Ziobro zaskoczenia. Tutaj trzeba wejść w tłum i poruszać się z jego rytmem - inaczej jesteś głupi.
Wykop to dowód na prawdziwość powiedzenia, że jeśli wiesz coś dzień przed innymi, na dobę jesteś idiotą.
przy okazji dostało się jeszcze firmie totalnie nie związanej ze sprawą bo miała podobną nazwę - no #!$%@? iksde


@JokerBonifacy: XDddd
#!$%@? jaka klasyka wykopowych przyglupow xD
pewnie kolejnego dnia tez kwiczeli ze wlasciciel usuwa opinie z google bo nie wiedza ze google automatycznie to robi jak wykryje spam xD
A poza tym, za każde bezpodstawne oskarżenie o gw ałt, olestowanie dziecka etc. kobiety powinny iść na 25 lat pozbawienia wolności. Bezwzględnego.


@MajorKusiol: Jeśli faceci będą lądować za kratkami na 25 lat za gwałty, to może to mieć jakiś sens.
via Android
  • 1
@takashi20 Jak ja napiszę ocenzurowany wyraz na literę "k" to zdejmują mi wpis w godzinę.

Jak różowa publicznie pomawia o molestowanie tatuażystę, udostępnia jego dane, podaje gdzie pracuje, dodaje jego IG oraz "chwali" się, że w sumie sama nie wie kto jest jej chłopakiem i ćpa nałogowo oraz go okradła na 1k to wszystko jest ok.