Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

: A jak geniuszu chcesz zrobić tatuaż na dupie, nie dotykając dupy? Jak przyjdzie laska umówiona na tatuaż na cycku to jak tatuażysta ją tam dotknie to będzie też molestowanie? XDD


@tbhilt: mógł założyć na krocze plastikową osłonkę, inni tatuażyści tak robią.
@tbhilt: Na zachodzie cokolwiek robi sie z kobieta to albo przy CCTV albo z "przyzwoitka". W firmie jak mam meeting 121 z kobieta to musi byc CCTV i musze miec dostep do nagrania a jesli to nie jest mozliwe to musi byc osoba trzecia w pokoju a jesli i to nie jest mozliwe to meeting odkladamy do kiedy warunki beda spelnione lub robimy go przez zoom w tym samym biurze.

Jest
@tbhilt: najlepsze jest to, że znam gościa osobiście jeszcze ze studiów i też czytając tamten wpis od razu pomyślałem sobie co ten gość odyebał. Dopiero po jakimś czasie, godzinie czy dwóch, dotarło do mnie, że to przecież tylko wpis na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Gdzie jakiś dowód? Gurwa, tak łatwo wydać wyrok, sugerując się bezpodstawną treścią a nie faktami. Wstyd mi za siebie.
  • 4
@dominges08: Stary, tam go ludzie na IG wyzywali z realnych kont, że go znajdą itd.
Spermiarze jak pieski bez móżgu zrobią wszystko co im pani powie, a co ma facet zrobić? Ona nic nie musiała udowadniać, pomówiła go i tyle wystarczy, żeby zniszczyć człowiekowi życie. To woła o pomstę do nieba.

Jak patrzyłem na komentarze to najwięcej plusów było "za wolfkidą", nawet pamiętam jeden głupi komentarz "że z takich rzeczy się
@Homodoctus: no to jak policja nie zebrała dowodów, to nie znaczy, że zgłoszenie jest bezpodstawne, tylko że policja jest niekompetentna. Ile razy w Polsce słyszałeś, że umorzono komuś sprawę zw. ze skradzionym rowerem, czy samochodem? Ja dużo razy. Osobiście miałam takie doświadczenia, moi znajomi i rodzina miała, a internet to w ogóle się roi od tego. Czy to znaczy, że nikt nikomu nic nie ukradł i zgłoszenie było bezpodstawne?
@tbhilt przecież internetowy licz, #!$%@? komuś firmy to el klasiko wykopu xd ostatnio było przecież jak zielonka, która zarejestrowała się tylko po to żeby dodać wpis, opisała jak to zapłaciła "za dużo" za lawetę (nie zapytał o cenę, usługa wykonywana w nocy z szybkim dojazdem, firma musiała wysłać dwa pojazdy) - oczywiście poszedł internetowy lincz na firmie, opinie na googlu (przy okazji dostało się jeszcze firmie totalnie nie związanej ze sprawą bo