Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem karynisk będących z chłopami, którzy kradną im 500+, którzy baluja i ćpają z kumplami podczas gdy ona morduje się w domu z 3 dzieci z takim patusem a jeszcze zakochana mu wybacza zdrady.

Ja bym depresji dostała wiedząc że facet wychodzi gdzieś beze mnie a mi każe z bachorami zostać samemu dobrze się bawiąc, nie mówiąc już o zabieraniu mi pieniędzy na balety i narkotyki, a już w ogóle jeśli jeszcze by zdradzał i bił.

Nie każdy facet jest idealny, każdy ma jakieś wady które wychodzą później w miarę trwania związku, ale zawsze towarzyszą też im zalety, które sprawiają, że takie drobne wady można olać albo nad nimi pracować.

Tylko jakie zalety ma taki tępy patus dzieciorób ćpun alkoholik i damski bokser? XD

Jak tylko widziałam że facet próbuje mnie okłamać czy np mi pisał, że jest zbyt zmęczony by iść ze mną na imprezę a tego samego wieczora z kolegami jednak poszedł i cymbał myślał, że się nie dowiem albo nie będę mieć z tym problemu i udam, że się nic nie stało xD

Od razu panu podziękowałam za znajomość. Jak można takim debilom dawać szansę, wybaczać im hipokryzję, dwulicowość i egoizm, chamstwo?

Nie mówiąc o zdradzaniu czy biciu, poniżaniu i kradzieży.

Taki niebieski nawet nie daje żadnych emocji, poza wkoorwem, smutkiem i lękami. Szkoda mi zdrowia i nerwów na takich.

Nie rozumiem, co te #p0lka w nich widzą, oczy im benizem zaszły.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazmiasta #zwiazki #lobuzkochamocniej
  • 16