Wpis z mikrobloga

U mnie w miescie policja sobie zrobila maszynke do robienia pieniedzy i na przejezdzie kolejowym jest z 6 kamer ktore zglaszaja z automatu kazdego kto przejezdze na migajacym 8sekund swietle po podniesieniu sie szlabanu XD Pewnie dziennie sie tam ze 100 kierowcow lapie po 2k mandatu XD Gdyby chodzilo o bezpieczenstwo to wystarczyla by tabliczka z informacja pod swiatlem

#drogi #mandat #polska #policja #polskiedrogi
eric2kretek - U mnie w miescie policja sobie zrobila maszynke do robienia pieniedzy i...

źródło: przejazd-10ffc7924b2769e1dd387ca

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@eric2kretek: Jak zwykle elita wypok peel w komentarzach. Żaden nie widział kiedykolwiek jak jest zorganizowana sygnalizacja na przejazdach kolejowych w normalnych krajach xd Najpierw przestają migać światła i dopiero potem podnosi się szlaban. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak to wyglądało u nas, ale Polacy lubią jak się ich #!$%@? na kasę. Włącznie z wykopowymi ekspertami, którzy bronią tego zajebistego pomysłu i się #!$%@? do OPa xD
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc ale ja to wiem i nikogo nie próbuję tłumaczyć, właśnie zwracam uwagę że tumani na normalnej sygnalizacji niby rozumieją że na czerwonym się stoi, ale na przejeździe gdzie sygnalizator ma inny kształt to już mają go w dupie xD
  • Odpowiedz
@eric2kretek: ale wiesz, że jak są rogatki automatyczne, to gdy światło się świeci, to może to oznaczać, że szlaban opuszcza się z powrotem, bo jedzie następny pociąg. Już raz się z taką sytuacją spotkałem. Polaczki jak tylko podniósł się szlaban, ruszyły na przejazd, a szlaban ledwo dobił na samą górę, a już zaczął się opuszczać z powrotem.
  • Odpowiedz
  • 0
@spunky: no brzmi jak typowy p0lski spierdo%@? system XD Nie mialem tak w zadnych innym kraju

Miejsce o ktorym pisze jest doslownie obok dwoch stacji i pociagi tam ledwo sie kulaja XD W historii nie bylo tam nigdy zadnego wypadku
  • Odpowiedz
@eric2kretek no i? Przecież na przejazd możesz wjechać dopiero po pelnym podniesieniu szlabanów i zgaśnięciu czerwonego światła? Jak ktoś #!$%@? nie kuma tego przepisu to niech płaci nawet 10k
  • Odpowiedz
@eric2kretek jesteś tak samo #!$%@? jak gość co troche wyżej pisze ze to nowoczesne niewolnictwo. Macie #!$%@? nieźle #!$%@? pod deklem jak nie potraficie zrozumieć, że na czerwonym się stoi i tyle. Szukanie wszedzie spisku zakrawa o zaburzenia psychiczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@fakjubicz86: Ale ja rozumiem ten przepis, tylko chodzi mi o tworzenie maszynki do robienia pieniedzy.
W tym miejscu #!$%@? sie setki dziennie aut na tym swietle i nikomu nigdy nic sie nie stalo, a mandaty leca XD Takie straszne zagrozenie XDDD

Ludzie wyprzedzaja na pasach prawie zabijajac ludzi i dostaja jakies groszowe mandaty XD
  • Odpowiedz
@eric2kretek skoro rozumiesz przepis to nie powinieneś mieć problemu z tym żeby zrozumieć fakt, że trzeba się do niego stosować. A to, że policja doi na tym kasę bo tumany jadą na czerwonym? No doją bo mogą. Ludzie sami są sobie winni. Nie jest winna policja, nie jest winny ustawodawca bo nie da sie w przepisach wykluczyć tego przejazdu bo na nim się nigdy nic nie stało. Do kazdego skrzyżowania czy przejazdu
  • Odpowiedz