Wpis z mikrobloga

Wszyscy faceci o lewicowych poglądach, których w życiu poznałem mieli jedną wspólną cechę. Byli zalanymi prolaktyną, zdominowanymi całkowicie przez swoją kobietę pantoflarzami.

Serio. Znałem wielu ludzi, singli, w związkach i nie wiem czy to przypadek, ale spośród tych facetów w związkach, którzy mieli te poglądy lewicowe to zawsze kobieta była dominującą strona, nosiła spodnie i zawsze oni we wszystkim ulegali i dostosowywali się pod kobietę i na każdym kroku starali się jej wejść w doope. Oczywiście większość tych kobiet już wręcz brzydziła się tymi facetami i odczuwały do nich szczątkowy pociąg i bardziej przywiązanie i współczucie niż pożądanie.

#redpill #blackpill #bekazlewactwa #lewica #feminizm #pieklokobiet #pieklomezczyzn #testosteron #prolaktyna #mgtow #sigmamalegrindset #zwiazki #randkujzwykopem #tinder #lgbt
  • 14
@Ynfluencer:
Większość polskich mężczyzn ma mentalność pazia, jak nie wobec swojego pracodawcy, to wobec swojej kobiety, często wobec obydwojga, choć tego miszmaszu jaki mają w głowie ludzie których opisujesz, nie nazwałbym poglądami lewicowymi. To po prostu taka sraczka typowego konsumenta-konformisty. Myślę, że to wynik tego iż większość mężczyzn nie miała zdrowego męskiego modelu zachowania w życiu. Pokolenie naszych ojców w dużej mierze jest złamane mentalnie.