Wpis z mikrobloga

koleś kompletnie minął się z prawdą. cała afera nie wybuchła tak na prawdę dlatego że ludzie obwiniają lewandowską o słabą formę lewego, a dlatego aby pokazać że k0bieta chociażby posiadała za partnera międzynarodową gwiazdę i milionera to i tak jej hipergamiczna natura będzie ją zmuszać szukać dalej lepszych okazów. właśnie dlatego skoro nawet robert nie może mieć pewności co do wierności swojej partnerki to jak przeciętny polak może ufać swojej wybrance.
#przegryw #afera #lewandowska #zwiazki #seks #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
b....._ - koleś kompletnie minął się z prawdą. cała afera nie wybuchła tak na prawdę ...
  • 21
@blaszanydrwal_ chyba raczej chodzi o to, że biedny chłop zapierdziela jak koń, robi wszystko, żeby jego rodzinie było dobrze, a ta pewnie czuje się niedoceniona i niekochana. Pójdzie zaraz znajdzie jakiegoś siurka, który dostarczy jej potrzebnych emocji i będzie rozwód. To już u Wojewódzkiego było widać, że Anulka nie widzi jak ciężko Lewy haruje i przypisuje mu sukces dzięki "talentowi", a nie ciężkiej pracy jaką wykonuje na treningach.
Kiedy NWASD było bardziej merytoryczne. Odkąd trafia do większej widowni, zmienił narracje pod target.


@Eteres: Znam go od początku i zawsze jego filmy były pseudonaukowe, a badania jeśli już się na nich opierał, to mocno je naciągał pod swoje poglądy. Teraz tak mówisz nie dlatego, że nie są już merytoryczne, lecz zwyczajnie nie zgadzają się z twoimi poglądami.
@blaszanydrwal_ heh, gość zrobił niezłe kółko, żeby wyjść na tego, który "wie więcej".
Obywatelka świata może tanczyc taniec 9 zabarwieniu erotycznym, a złym Polakom to przeszkadza przez słabą formę Lewandowskiego, to wcale nie było tak, że wybuchła "afera" z tańcem, a potem zaczęto do tego doklejać słabą formę, a nie, że ktoś szukał przyczyny słabej formy i zobaczył jak Ania siedzi u Hiszpana na kolanach
aby pokazać że k0bieta chociażby posiadała za partnera międzynarodową gwiazdę i milionera to i tak jej hipergamiczna natura będzie ją zmuszać szukać dalej lepszych okazów


@blaszanydrwal_: a chłopy to tak nie mają? Pique zostawił Shakirę dla jakiejś gówniary xD poza tym wysłuchajcie podcastu Lewandowskiej u Wojewódzkiego - przecież ona to jakieś zwykłe karynisko, a nie dojrzała, rozsądna kobieta
@Shatter: ten kanał to kompletny szajs. Kiedyś miał kilka wartościowych materiałów i mówił z sensem, a teraz nie da się tego słuchać. I nie dlatego, że mówi dla mnie jakieś ,,niewygodne rzeczy", no chyba, że niewygodne znaczy okropnie subiektywne, niepoparte na żadnych badaniachn osobiste zlewaczałe opinie jak u największego lewako-oskarka. Tam jest teraz wszystko pod publikę która mu przyklaskuje, a która ma pewnie z 12-16 lat i nie kojarzy nawet rzeczywistości.
@blaszanydrwal_: niestety to już nie to co kiedyś. Filmy co rusz bardziej subiektywne, gościu myśli, se jest alfa i omega, że nikt nie może się z nim nie zgodzić xD jego film o kołchozie np jest śmieszny, nawet nie obejrzałem do końca. Szkoda, kiedyś to było kurła. Także tego filmu, który podesłałeś nie oglądam skoro już piszesz, że gościu się mija z prawdą :)
@TeBerry: Czyli wtedy narracja, poparta badaniami była tak samo prawdziwa jak teraz, chociaż wnioski różnią się czasami o 180°? No coś mi się tu nie klei.

Zresztą jego filmy nie są pseudonaukowe. Opiera się często na badaniach naukowych, ale nie zostawia suchych, niezinterpretowanych faktów.
@eyehategod: Nigdzie tak nie napisałem.
Po prostu zauważam, że kiedyś panowała na kanale inna narracja, która w wnioskach często odbiega od tej obecnej.

wiadomo ze wykopki nieomylne, jak sie z czyms nie zgadzaja to znaczy ze to klamstwa xD


Jak ty sobie wyobrażasz posiadanie własnego zdania debilu #!$%@?? Że jak pojawi się jakakolwiek inna opinia, to trzeba ją bezkrytycznie przyjąć, żeby nie być "wykopkiem nieomylnym"?
Zresztą ja nigdzie nawet nie skrytykowalem