Wpis z mikrobloga

Mirasy, ktoś korzysta/korzystał z tych słuchawek kostnych - Philips TAA6606BK? Szukam na rower, od dousznych mnie bolą uszy, a od nausznych głowa. Może macie inne propozycje kostnych? Nigdy nie używałem tej technologii, podczas biegania lubię głośno słuchać muzyke czy podcasty, ale kiedy będę mógł słyszeć że za mną jedzie jakies auto to totalny gamechanger. Tak, muszę się oglądać co jakis czas. Polecicie coś?

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #audioboners #audio #telefony #muzyka #elektronika
  • 8
@Tylko_Seweryn: generalnie jesli lubisz sluchac muzyki - to sluchawki z przewdodzeniem kostnym sa do dupy :) testowalem kilka od garmina, jakies shokzy i to po prostu do muzyki sie nie nadaje. radio, podcasty, wywiady - spoko. ale muzka tylko wkurza.

to juz lepszy efekt daje przekazywanie dzwiekow otoczenia do ucha w jabrze :)
natomiast w kwestii bolu sluchawek dousznych - szukalbym po prostu jakis fajnych sportowych sluchawek dokanalowych ktore trzymaja sie
@Tylko_Seweryn: zawsze miałem "uczulenie" na douszne/dokanałowe aż trafiłem na Nothing Ear (1) ANC. Lekkie, przyjemne, nie wypadają a ANC radzi sobie nawet z wiatrem (bez przesady ale sporo daje).
Z tanich można rzucić okiem na CCK NK Sport
Możesz zobaczyć jak to będzie z nausznymi typu koss porta pro, ale obawiam się, że wiatr będzie równie upierdliwy jak przewodzenia kostne
@Tylko_Seweryn: Od kilku miesięcy używam Shokz Openrun pro, są drogie ale powiem Tobie, że nie spodziewałem się że będą tak dobrze działać. Ogólnie kupowałem je z myślą o treningach a teraz siedzę w nich cały dzień w pracy i odbieram na nich telefony, żeby mieć wolne obie ręce :) Akurat te słuchawki bardzo fajnie ściągają dźwięk i większość rozmówców nie zauważyła różnicy że się przesiadłem na słuchawki. Ba, nawet normalnie przez