Wpis z mikrobloga

nie wolno wypominac covida. Nieladnie. Kopanie lezacego.


@Bloodhorn: XD petru w nowoczesnej nie był od 2018 roku, wrocil dopiero w połowie 2022, więc wypominanie covida jest nietrafione i mówienie "w waszym wydaniu". Mało tego, wrócił po prostu jako...doradca gospodarczy
  • Odpowiedz
petru w nowoczesnej nie był od 2018 roku


@oraczNieDobrocz: OJEJ!!! Nie ma wiec niczego wspolnego z tematem covidowego wariactwa.

A juz napewno nie pieprzyl o antyszczepionkowcach:

W tym kontekście - nie jestem w stanie pojąc antyszczepionkowców. To już bardziej religia niż ruch społeczny.


https://www.facebook.com/PetruRyszard/posts/348121030012387/

i paszportach covidowych:

Ryszard Petru za wprowadzeniem paszportów covidowych. „To najskuteczniejsza metoda”


https://mpress.pl/petru-paszporty-covidowe/

Pan Ryszard by tego nigdy nie zrobil.
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: jeszcze raz napisze bo za pierwszym razem nie dotarło, może dwa razy musisz przeczytać. Konfederacja pisze o "w waszym wydaniu na spółkę z pis, resztą ko..."

Nie można pisać o "waszym" wydaniu traktując petru jako członka nowoczesnej, partii która według wpisu konfy wprowadziła takie rzeczy razem z pisem, ko, ktore przyczyniły się do takich scen jak na zdjęciach, skoro...petru nie był od dwóch lat przed covidem w nowoczesnej, a aktualnie
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: ty masz serio problem z czytaniem ze zrozumieniem XDDD nie usprawiedliwiam przykładów jego 'zamordystycznych' zapedów, nawet sie do nich nie odniosłem. To co napisałem to FAKT, że nie można sugerować petru, ze razem z pisem na społke z ko czy pslem przyczynił się do tego co było wprowadzone w 2020/2021 bo chłopa nie było 4 lata w partii xD

Zresztą sprawdziłem komentarze pod tym wpisem zaraz pod wrzutka konfederacji, jeden
o.....z - @Bloodhorn: ty masz serio problem z czytaniem ze zrozumieniem XDDD  nie usp...

źródło: Untitled

Pobierz
  • Odpowiedz
@oraczNieDobrocz: rozumiem ze petru nie wraca do nowoczesnej skoro to taka zamordystyczna partia? To ze sobie zrobil przerwe i nie byl czlonkiem tej partii go nie rozgrzesza. Koles napisal ksiazke o liberalizmie gospodarczym pieprzac cos o "liberalizmie brunatnym" jednoczesnie popierajac dewastowanie gospodarki.

A ty go bronisz.

Rece opadaja...
  • Odpowiedz
rozumiem ze petru nie wraca do nowoczesnej skoro to taka zamordystyczna partia?


@Bloodhorn: Aktualnie jest jako doradca gospodarczy - nie wiem czy jako członek czy zewnętrzny podmiot bo ma swoją firmę. Pewnie wróci do nowoczesnej jako członek bo trwają ustalenia dot paktu senackego i krązą plotki, ze ma tam być wystawiony.

Drugi raz napisze bo za pierwszym nie dotarło - nie odniosłem się do jego "zamordystycznych" cytatów bo tu nie ma
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: Mógł Petru swoje brunatne fiksacje zostawić dla siebie i zaprosić do dyskusji i poczytania swojej książki, ale zamordyzm politycznych bezkręgowców pod pretekstem grypy czy wielkiego #!$%@? kibola nie może zostać niewspomniany osobnikom którzy sobie liberalizmem gębę wycierają
  • Odpowiedz