Wpis z mikrobloga

Siemka, polecacie jakąś stronę gdzie mógłbym sobie wykupić dietę indywidualna pod 3 zmianowym system pracy? Zacząłem sobie ćwiczyć i jakaś dietka by się przydała :) #mirkokoksy #dieta
  • 11
@Aloms: Nie kupuj gotowca, idź do dietetykanienażarty to Cię nauczą jak jeść bez względu na system pracy tak żebyś działa efektownie, kreatywnie i smacznie.
@Aloms: zapraszam do siebie, ale bardziej skupimy się na kształowaniu zdrowych nawyków żywienowych abyś w niedalekiej przyszłości nie potrzebował pomocy żadnego dietetyka/trenera i mógł sobie poradzić z tym wszystkim sam. Oczywiście jadłospis dostosowany do preferencji tez jest :D
@Aloms: Nie polecam tego dzbana @dietetikko . On woła kasę za swoje porady, a wie mniej ode mnie gdzie ja bym się nie odważył od nikogo wziąc pieniędzy i obiecać mu, że mu pomogę, poza darmowymi poradami/wskazówkami.
Jak nie chce Ci się uczyć samemu i ogarniać, to dietetykanienażarty - zespół doświadczony, merytoryczny, z ogromną bazą zadowolonych klientów. Wiesz za co płacisz. A od dietke to jakiś anon z wypoku, co niedawno
@dietetikko: wiem, ale tak poważnie to wstydziłbyś się robić sobie królików doświadczalnych za kasę. Jak chcesz nabrać doświadczenia to najpierw uzupełnij podstawową wiedzę, jest masa dobrych szkoleniowców którzy mają dobre ceny na webinary czy kursy, nawet pełne pakietu szkoleń. A potem za friko pomagaj i dopiero jak bedsiesz pewien że jesteś w stanie kogokolwiek prowadzić to zaczniesz brać kasę. Zresztą rynek i tak Cię zweryfikuje. Ciężko bez pokazania efektów swojej pracy
@Wizun: ale skad ty masz taka wiedze, ja #!$%@? xDD ale ty jestes jednak jebniety. mam swoich klientow, mam swietne efekty, mam ludzi ktorzy przychodza do mnie z polecenia, ale nie bede tutaj postowal tego na portalu ze smiesznymi obrazkami,czytam czesto te zale na wykopie przez przegrywow, zalozylem sobie konto, mysle czasem cos napisze, jak cos to pomoge, ale widzac jak toksyczne jest to miejsce, to chyba sobie daruje
@Wizun: co ty #!$%@? XDDD ja #!$%@? Ty jestes jakis odklejony od rzeczywistosci i nie potrafisz nawet czytac ze zrozumieniem. ja pierodle, ja to cie blokuje, a jak sie nie da to juz i tak nawet na nic ci nie odpisze, bo to sie mija z celem, skad sie takie ameby umyslowe biora jak Ty :o