Wpis z mikrobloga

Patrząc na główną to problemami dla 'lewactwa'* są :
- łamanie praworządności
- łamanie konstytucji
- łamanie praw człowieka
- nierówności społeczne
- wolność osobista
- walka z kościołem w przestrzeni państwowej
- niekompetencja urzędników każdego szczebla

Natomiast problemami dla prawactwa są
- czorna syrenka i kleopatra
- prywatna firma przerobiła se logo na tęczowe
- murzyn pierdnął w miejscu publicznym za wielką wodą
- samochody nie będą robiły brum brum i chmary dymu
- chłop się przebrał za babę
- geje się r*chają ( no niemożliwe co nie?)

* lewak to oczywiście każdy, kto nie zgadza się z korwinem i memcenem.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 110
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:

- łamanie praworządności

- łamanie konstytucji

- łamanie praw człowieka

- nierówności społeczne

- wolność osobista


I dobrze, gdzie wady? Zawsze będę głosował na ludzi którzy będą niszczyć wartości eurokołchozowe i lewackie. Tylko pod krzyżem Polska jest Polską, a nie jakimś antychrześcijańskim motłochem.

- geje się r*chają ( no niemożliwe co nie?)


Znowu odwracacie konta ogonem. Antychrześcijanie mają tylko do zaoferowania seks, oglądanie bijącej się patologii na fame mma i
  • Odpowiedz
(raczej wyśmiewanie wiary na marszach równości)


@l--RAD--l: typowe dla prawactwa, wzięcie jednego przypadku, zresztą podczas którego nic złego się nie stało, jako ogólnoświatowy trend. xD
  • Odpowiedz
Antychrześcijanie mają tylko do zaoferowania seks, oglądanie bijącej się patologii na fame mma i picie do przytomności. To są chore wartości i upadek człowieka a nie jakakolwiek wartość.


@ANTYPOLAND: fame mma i picie do przytomności to w 90% katolicy, tam nie ma wyższej statystyki ateizacji niż w reszcie społeczeństwa.
Wymyśliłeś sobie oblężoną twierdzę.
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: to przejrzyj sobie rozkłady jazdy na mniej uczęszczanych liniach gdzie ludzie żeby zdążyć na 8 do pracy musieliby wstawać o 5 by być na miejscu o 6:30 bo następny pociąg jest dopiero o 10 o opóźnieniach nawet nie wspominam
  • Odpowiedz
XD

- jeszcze hejt

- lgbt

- brak toalet dla śmigłowców bojowych

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@YnadYnad: Przecież znaleziska na te tematy 1 i 3 dodają wyłącznie prawaki, na temat 2 też większość to prawicowe znaleziska otagowane "bekazlewactwa"
  • Odpowiedz
Natomiast problemami dla prawactwa są

- łamanie praworządności

- łamanie konstytucji

- łamanie praw człowieka

- wolność osobista

- niekompetencja urzędników każdego szczebla


@Shuwaks: jakoś tego #!$%@? nie zauważyłem, masz może jakieś dowody czy to zwykły chochołek?
  • Odpowiedz
problem w tym, że elektoratu pisu nie ruszy ta ustawa, bo to w większości ludzie starsi 50+ którzy patrzą na socjal typu 800+, 14 emerytura, laptop dla swoich dzieci itd. Jak się im rzuci odpowiednio dużo pieniędzy z podatków to mają #!$%@? na wszystko innego. Nie potrafią patrzeć na kilka lat do przodu. To jest beton.


@Chris_Karczynski: brawo kolego, to o czym normalni ludzie mówili w 2015 roku, prawaki piszą w
  • Odpowiedz
1. Gdzie była lewica jak łamano praworządność podczas pandemii i łamano wszelkie prawa obywateli? Była za.

2. Łamanie konstytucyjnych praw obywateli w tamtym czasie? Lewica była za.

3. Jak wyżej. Lewica była za. Nawet najgłośniej krzyczała i chciała odbierać jakiekolwiek prawa pewnym grupom ludzi.


@Nofuck: A ty w ogóle dopuszczasz wprowadzanie jakichś obostrzeń podczas jakichś epidemii?
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: no ja np głosowałem przeciw PiS i innych też na to namawiałem, a ty na kogo głosowałeś w 2015?

Gdybyście o tym nie mówili to dziś bylibyśmy dokładnie w tym samym miejscu.


@Chris_Karczynski: Nie moja wina że ludzie zamiast faktów woleli słuchać słodkiego pierdzenia prezesa (niektórym to zostało do dzisiaj)
  • Odpowiedz