Wpis z mikrobloga

@zafrasowany: Nie trzeba patrzeć na cyferki, wystarczy zerknąć jaką propagandę uprawiają chińczczycy. Pokazują jak ich żołnierze rozwalają karate pustaki i śmieją się, że w ameryce w wojsku służą baby, geje i latynosi, bo dobrze wiedzą, że USA mogło by każdą z ich gałęzi wojska zmieść z powierzchni ziemii i nie mogą w żaden konstruktywny sposób się do nich porównać
  • Odpowiedz
@zafrasowany: Słyszałem kiedyś historię o gościu, co był tłumaczem chińskiego i zajmował się kontaktem z chinskimi fabrykami (także hutami). Dla Chińczyka wyruchać klienta na kontrakcie to rzecz honoru.
  • Odpowiedz
  • 2
@zjadlbym_kebaba @BayzedMan @hansschrodinger @zafrasowany Jakbym był Chinolem to sam fakt, że mój kraj w 1990 mając PKB na poziomie maleńkiej Szwajcarii czy Holandii (18 razy mniejsze pkb od Ameryki) dzisiaj jest często stawiany na równi z USA to bym odczuwał dumę.
Śmieją się wszyscy, że haha Chiny coś robią słabo i wcale nie są na poziomie Amerykanów. To prawda, ale ile oni mieli czasu by to wszystko rozwinąć? 20 lat? Ameryka jest
  • Odpowiedz
  • 7
@zafrasowany Chiny od 40 lat próbują #!$%@? silnik odrzutowy, to od dekady ich narodowy program. Skupili tyle silników z rynku, że nawet ruscy zaczęli z tego łacha drzeć i kazali im kupić całe samoloty jak chcieli kolejną partię silników do badania skupić.
40 lat żaden chińczyk nie potrafił rozgryźć technologii produkowania wirnika z odpowiedniego materiału, co nawet kacapy rozpracowali i to w latach '40.
W końcu ten tygrys ogłosił, że zaczynają masową
  • Odpowiedz
Słyszałem kiedyś historię o gościu, co był tłumaczem chińskiego i zajmował się kontaktem z chinskimi fabrykami (także hutami). Dla Chińczyka wyruchać klienta na kontrakcie to rzecz honoru.


@mixererek: Chińczycy od zawsze mielil problem ze swoją stalą, co chcieli wysyłać ją do Europy - nie spełniała żadnych norm (a wszystkie na papierze były podbite).
  • Odpowiedz