Wpis z mikrobloga

Mirk. Jak ktoś ma duże sumy to wklejcie jakieś screeny waszego stanu konta, wypłat itd., żeby mnie sprowadzić na ziemię i przypomnieć, że moja #!$%@? wypłata średnio 5,5 k miesięcznie to taka trategia, że jak czegoś nie zrobię ze swoim życiem to będzie po mnie?

Zrobicie to dla mnie? Jakieś creeny z wypłat, wyciągów, rachunków maklerskich, oczywiście dane wrażliwe zamazane. Byle te duże kwoty przy których moja to gówno były widoczne. Pomożecie mi tym, że uswiadomicie mi tym głębiej w jakim bagnie jestem, i że trzeba się ogarnąć.

#zarobki #gielda #inwestycje #pracbaza #pracait #pieniadze #gpw #kryptowaluty #bitcoin #korposwiat
  • 47
@Goronco: @pp93 @Plamka84 Ja daję radę, ale jak przychodzi jakaś naprawa auta, dentysta, czy większy wydatek to jestem w dupie i raz doszło do tego, że żeby z dziewczyną spędzić tydzień wakacji musiałem sprzedać akcje z zyskiem 30 procent, a ta spółka urosła potem 600 procent do góry XD
@Ynfluencer: generalnie Cię rozumiem. Ja jestem w komfortowej sytuacji, gdyby nie ograniczał mnie urlop mojej dziewczyny mógłbym jeździć na wakacje co miesiąc, nie mam problemu z wyłożeniem kasy gdyby się nagle okazało, ze coś się posypało w aucie (bo w sumie od ręki mogę kupić kolejne). Wiec oczywiście dostrzegam wiele zalet takiego życia, przede wszystkim brak stresu jeśli chodzi o codzienne finanse. Natomiast tak jak wspomniałem, jak widzę np jadącą nową
@Ynfluencer: grunt to mieć swoje własne szyte na miarę cele i dążyć do ich realizacji, nie zasiadywać się za bardzo w jednej pracy, nie przywiązywać się, tylko rozwijać się i szukać lepszych opcji, i koniecznie być otwartym na to co ci życie podsunie, znam ludzi którzy mogli polepszyć swoje życie, ale z jakiegoś powodu się nie zdecydowali, nie chcieli podjąć ryzyka związanego ze zmianami, nie mi to oceniać ale szanse od
Pobierz proszebardzo2 - @Ynfluencer: grunt to mieć swoje własne szyte na miarę cele i dążyć d...
źródło: Zrzut ekranu 2023-06-2 o 10.43.11
wypłata średnio 5,5 k miesięcznie to taka trategia


@Ynfluencer: wg GUS to będzie jakieś 7500 brutto na UP. Czyli burżujsko wysoko bo więcej niż średnia xD
A obstawiam że w luj na prawo od mediany (mediana to wartość środkowa wykresu)