Wpis z mikrobloga

Mirk. Jak ktoś ma duże sumy to wklejcie jakieś screeny waszego stanu konta, wypłat itd., żeby mnie sprowadzić na ziemię i przypomnieć, że moja #!$%@? wypłata średnio 5,5 k miesięcznie to taka trategia, że jak czegoś nie zrobię ze swoim życiem to będzie po mnie?

Zrobicie to dla mnie? Jakieś creeny z wypłat, wyciągów, rachunków maklerskich, oczywiście dane wrażliwe zamazane. Byle te duże kwoty przy których moja to gówno były widoczne. Pomożecie mi tym, że uswiadomicie mi tym głębiej w jakim bagnie jestem, i że trzeba się ogarnąć.

#zarobki #gielda #inwestycje #pracbaza #pracait #pieniadze #gpw #kryptowaluty #bitcoin #korposwiat
  • 47
@Ynfluencer: ja zarabiam sporo, ale #!$%@? od 10 lat na to i dopiero w tym roku poczułem (zwiększając zarobki dwukrotnie), że jestem za to wynagradzany. Ale nie chcesz mojego życia - nawet jak znajdę trochę czasu, to jestem wyprany z życia i niewiele rzeczy już chce mi się robić i raczej pożytkuje wolny czas na kminienie o biznesach ¯\(ツ)/¯
@Ynfluencer

@Goronco: Logistyka, stres w #!$%@?, a kasa nieadekwatna. Najbardziej niedoceniana branża.


no i czym się stresujesz jak nie masz żadnej odpowiedzialności. ze Cię wyj*bią z i tak chu*owej roboty? to se pójdziesz do drugiej.

nie sugeruje żeby tendencyjnie pracować źle, trzeba pracować jak najlepiej, ale jak słyszę o stresie na etacie od jakiegos szeregowego podchu*aszczego to już wiem, że mu janusz nakladł do głowy.

masz taką specjalizacje, że możesz pracować