Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: mam wrażenie, że większość wykopowiczów w ogóle nie wchodzi w znalezisko, nie czyta komentarzy tylko leci wg klucza NASI + ONI - i #!$%@?, pora na Fornita czy co tam teraz licealisci grają.
  • Odpowiedz
  • 10
@Kryspin013: mam wrażenie, że większość wykopowiczów w ogóle nie wchodzi w znalezisko, nie czyta komentarzy tylko leci wg klucza NASI + ONI - i #!$%@?, pora na Fornita czy co tam teraz licealisci grają.


@Raa_V: nom, i to niezależnie od poglądów xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: co by nie mówić, to Borysław tutaj mocno przycyrkował. Ktoś obiektywnie na to patrzący nie może nie odnieść wrażenia, że gdyby faktycznie znał tę zwrotkę na pamięć to by ją po prostu zacytował i potem dodał ten kontekst który bardzo chciał. Może i można to nazwać manipulacją Konfy, ale równie dobrze można to uznać za wyśmianie pajacowania i retorycznego krętactwa. Nie widzę tu niczego do ugrania przez ten występ Budki,
  • Odpowiedz
  • 35
@Kryspin013: co by nie mówić, to Borysław tutaj mocno przycyrkował. Ktoś obiektywnie na to patrzący nie może nie odnieść wrażenia


@Wap30: #!$%@? mnie budka obchodzi, zobacz jakiego fikoła konfa strzeliła, że aż musiała uciąć jego wypowiedż w połowie wypowaidanego słowa na końcu XD

Może i można to nazwać manipulacją Konfy, ale równie dobrze można to uznać za wyśmianie pajacowania i retorycznego krętactwa.


Nom, tylko konfa tego nie robi, zamiast tego
  • Odpowiedz
tylko konfa tego nie robi, zamiast tego tworzy manipulację rodem z TVP.


@Kryspin013: twoim zdaniem nie robi, moim zdaniem równie dobrze może - bo jak pisałem, gdyby znał te kilkuzdaniową zwrotkę na pamięć, to by ją po prostu zacytował, zamiast udawać i sugerować że go ściska i zatyka z bólu wspomnień który ta zwrotka przywodzi. Ja w to nie wierzę, więc fakt że zacytować hymnu na wyrywki nie potrafił. Kolejna sprawa
  • Odpowiedz
  • 7
@Kryspin013: twoim zdaniem nie robi, moim zdaniem równie dobrze może - bo jak pisałem, gdyby znał te kilkuzdaniową zwrotkę na pamięć, to by ją po prostu zacytował, zamiast udawać i sugerować że go ściska i zatyka z bólu wspomnień który ta zwrotka przywodzi. Ja w to nie wierzę, więc fakt że zacytować hymnu na wyrywki nie potrafił. Kolejna sprawa to to, że takie wyrywkowe odpytki z wierszyków są żenujące same w
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no i gdyby poprosił o kilkanaście sekund na przypomnienie zamiast cyrkować w międzyczasie to by nie było żadnych niejasności, i gdyby wtedy wycięli wyłącznie ten moment ciszy to by była zupełnie inna sytuacja. To nie był szczyt rzetelnego przedstawienia sytuacji, ale też nie odbiegało to mocno od tego co zaprezentował
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: no i gdyby poprosił o kilkanaście sekund na przypomnienie zamiast cyrkować w międzyczasie to by nie było żadnych niejasności, i gdyby wtedy wycięli wyłącznie ten moment ciszy to by była zupełnie inna sytuacja. To nie był szczyt rzetelnego przedstawienia sytuacji, ale też nie odbiegało to mocno od tego co zaprezentował


@Wap30: a o to ci chodzi. No ok.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: w sumie śmieszne, że na wykopie widzę w większości wpisy, że Konfederacja krzyczy, że ktoś bierze ich wyprowadzi wyrwane z kontekstu po czym sami zrobili to samo z Budką
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Jeszcze śmieszniejsze jest to, że Budka wysnył zarzuty do PiSu i opisał wprost jak zmanipulują jego wypowiedż. A kto się na to złapał? Konfederacja i kuce z wykopu XD

POBIERZ


I sporo pisiorów na twitterze.
  • Odpowiedz