Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: Nie, nie zarecytował. Co więcej: zapewne widzisz pytanie w tytule, nie stwierdzenie.

Nie manipulujcie bo dobrze wiecie że nawet kilkuminutowy fragment nie pomógł w poprawnym recytowaniu 4 zwrotki xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: #neuropa kłamie, a @Moderacja im wtóruje. Oskarżają Konfederację o manipulację wklejając kilkuminutowe wideo z wypowiedzi Budki jako "obnażenie kłamstw", bo po jakimś czasie podejmuje ponownie próbę recytowania hymnu. Niestety już nie dodają, że MÓWIĄC PO RAZ DRUGI ZNOWU SIĘ KILKUKROTNIE MYLI xDDD

No ale szkalujące mnie Wykopalisko z płomieniem na głównej, a moje... usunięte.

Brawo, brawo, brawo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: #neuropa kłamie, a Moderacja im wtóruje. Oskarżają Konfederację o manipulację wklejając kilkuminutowe wideo z wypowiedzi Budki jako "obnażenie kłamstw", bo po jakimś czasie podejmuje ponownie próbę recytowania hymnu. Niestety już nie dodają, że MÓWIĄC PO RAZ DRUGI ZNOWU SIĘ KILKUKROTNIE MYLI xDDD


No ale szkalujące mnie Wykopalisko z płomieniem na głównej, a moje... usunięte.


Brawo, brawo, brawo.


@wojtas_mks: typie, przypomnij mi prosze ile razy dostałeś bana za sianie fejków?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Swoją drogą sam nie wiem czy bym pamiętał tę zwrotkę, gdyby nie to, że regularnie natrafiałem na wątki zastanawiające się kto w tej zwrotce jest zapłakany- ojciec czy Basia.

Jak tłumaczy prof. Katarzyna Kłosińska w poradni językowej PWN, w tym miejscu mamy do czynienia z zapisem „y” jako ścieśnionego -|e|(ej), forma „zapłakany” odnosiłaby się więc wówczas do rzeczownika „Basia”.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: Swoją drogą sam nie wiem czy bym pamiętał tę zwrotkę, gdyby nie to, że regularnie natrafiałem na wątki zastanawiające się kto w tej zwrotce jest zapłakany- ojciec czy Basia.


@Rzuku: jeszcze ten fikoł kuca że Budka nie zna chociaż w sumie tylko szyk #!$%@?ł i że konfederacja wcale nie zmanipulowała tnąc wideo jakąś minutę wcześniej i to jeszcze przerywając mu nawet wypwiadane słowo w połowie XD
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtas_mks: eu kucu, w sumie to masz trochę problem, bo to, że ja sobie uznałem, że twoje gówno znalezisko było manipulacją to jedno, ale prawie 750 wykopków również tak uznało (co nawet mnie zaskoczyło).
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: ale w czym problem? zrobili to co robiło się z większością kontrowersyjnych wypowiedzi polityków konfy i nagle taki kwik?


@trololo55: jak piszesz z większością to przydałby się jakiś przykład xD

Druga sprawa to trochę mnie nie przekonuje ta dziecinna narracja, że "inni też tak robią"
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Od nieodganięcia czwartej zwrotki do jej przypomnienia podczas lania wody mija 60 sekund. 0:17-1:27 recytuje trzecią i czwartą. w 0:30 i 0:52 gdzieś patrzy

Chciałbym zobaczyć widok na całe studio w 360 podczas całego wystąpienia.
  • Odpowiedz