Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 chłop zagrał na czas żeby sobie przypomnieć czwartą zwrotkę
BTW, widzę że przed nadchodzącą kampanią to ty przejmiesz rola etatowego neuropka, który potem wyczyści konto, ostatnio to był chyba print screen
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013 chłop zagrał na czas żeby sobie przypomnieć czwartą zwrotkę


@Shatter: no dobrze ale nawet jeśli to co to zmienia w tym jak konfederacja pocięła ten fragment i zmanipulowała całość? xD

BTW, widzę że przed nadchodzącą kampanią to ty przejmiesz rola etatowego neuropka, który potem wyczyści konto, ostatnio to był chyba print screen


@Shatter: BTW widzę, że nie masz argumentów na obronę konfy więc musiałeś o co innego się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
  • 0
Nie no, po prostu codziennie wchodzę na wykop i codziennie wszędzie jesteś Ty w tematach politycznych


@Shatter: efekt uboczny tego, że za dużą ilość tagów zacząłem śledzić i że ciśnięcie beki z wykopków to takie guilty pleasure

@Kryspin013 a czemu ja mam kogoś bronić?


Nie wiem, kojarzę cię z debilnych wpisów i debilnych zarzutów. Dla przykładu pamiętam jak np to, że zarzucałeś EU4, że jest lewacka bo zakłamuje historię i jest
  • Odpowiedz
ale prawie 750 wykopków również tak uznało (co nawet mnie zaskoczyło).


@Kryspin013: No, raz na kilka dni jedno z dupy znalezisko uzyskuje prawie 1000 wykopów w krótkim czasie. Wcześniej to były informacje o marszu, teraz że "Konfederacja bad". I przypadkiem tylko w tym znalezisku wszystkie negatywne komentarze masowo minusowane w kilka sekund xDDD

Ale Moderacja rzekomo panuje nad skryptami i botami, taaaaa...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: No, raz na kilka dni jedno z dupy znalezisko uzyskuje prawie 1000 wykopów w krótkim czasie. Wcześniej to były informacje o marszu, teraz że "Konfederacja bad". I przypadkiem tylko w tym znalezisku wszystkie negatywne komentarze masowo minusowane w kilka sekund xDDD


@wojtas_mks: a prawda, mi kuce nawet powiązane zminusowali w krótkim czasie, mimo, że wcześniej były na plusie xD
Kryspin013 - >@Kryspin013: No, raz na kilka dni jedno z dupy znalezisko uzyskuje praw...

źródło: Screenshot_2023-06-07_22-34-51

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013 nie wiem o co ci chodzi xd odpisałem na temat tego, co gość zrobił, bo to było zenujace.
Co do CK3 - no to słabo pamiętasz, przejrzyj screeny lepiej xd
I jaki to "fikolek w moim stylu"?
Wy w neuropie to macie srogie obsesje
  • Odpowiedz