Wpis z mikrobloga

  • 0
Moja żona na pierwszy raz jadła 80-90 mg jakoś, bez dorzutek i była zachwycona.


@mindrape: No to pewnie jak sie odwaze to wezme podobnie, a zona brala w tabletce, czy czysta opcje? Swoja droga jezeli istotna jest waga to ja w sumie jestem chudzina, nie wiem jak twoja zona, ale pewnie dla bezpieczenstwa bede musiala -10mg zmniejszyc xD

Alkohololu nie pij! Naprawdę nie ma sensu, jedynie może zmniejszyć pożądane efekty. Na
  • Odpowiedz
@Mlodazs: jak bierzesz piguły to weź pół i najwyżej dorzuć jak już zacznie schodzić, nie dorzucaj jak się nie załaduje bo najprawdopodobniej po prostu długo wchodzi i Cię jebnie podwójnie, możesz pic piwka tylko poza tym pij dużo wody (2 butelki 1.5l mogą lekko pójść), najebki do zgona bym nie polecał. Nie nakręcaj się za dużo i odpuść czytanki które sugerują teoretycy ćpania. Najlepiej popytaj co to za piguły i jak
  • Odpowiedz
@Mlodazs: brałem kilka razy i szczerze mówiąc efekt był słabszy niż myślałem. Spodziewałem się jakichś super doznań, a było po prostu miło. Nie wiem jakiej jakości były tablety, możliwe że słabe, ale ogółem niepotrzebnie się stresowałem co to będzie. Podsumowując używka spoko.
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Moja żona nie jest chudziną, więc jak najbardziej możesz zmniejszyć o 10 mg, jeśli kryształ jest dobrej jakości (myślę, że 80 mg to max). Tak naprawdę w ostateczności zawsze można dorzucić gdzieś po 2 godzinach jakby rzeczywiście było słabo, ale jak będzie dobrze to lepiej się powstrzymać.

Po ilu godzinach po zazyciu MDMA moglabym wypic piweczko? Nie wiem, czy tak zrobie, ale pytam w razie czego,


Jak już to na
  • Odpowiedz
  • 0
@merriweatherpostpavilion: Pisalam wczesniej, ze chodzi o krysztal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Shagal No wiekszosc pisze co innego, wiec chyba faktycznie dostales cos slabego xd Skoro po MDMA nie miales fajnych doznan to po czym miales fajne doznania? Ja mialam okazje raz wziac kilka buszkow trawki, ale ewidentnie to nie dla mnie. Czulam sie po tym zle, wrecz chcialam zeby jak najszybciej zeszla faza, natomiast alkohol dziala dla
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Nie napisałem, że nie miałem fajnych doznań, tylko że spodziewałem się spektakularnych efektów, wielkiej miłości do świata itp. Określiłbym to jako "bardzo dobry nastrój instant". Jak chcesz spędzić fajny wieczór to sobie zarzuć. Będziesz się czuć dobrze, żadnych trosk. Ale nie ma to nic wspólnego z paleniem zioła, całkiem inna używka.
  • Odpowiedz
  • 0
Tak naprawdę w ostateczności zawsze można dorzucić gdzieś po 2 godzinach jakby rzeczywiście było słabo, ale jak będzie dobrze to lepiej się powstrzymać.


@mindrape: No wlasnie czytalam, ze jedni nie polecaja dorzucac. A jak dorzucac to ile? 1/2 tego co wzielam, czy jeszcze mniej?

Jak już to na ewidentym zejściu fazy (kilka godzin po zażyciu), bo emka może powodować problemy ze snem i wtedy czasami dobrze jest się czymś wyciszyć (
  • Odpowiedz
@Mlodazs: skompletuj sobie jakas fajna muze to wejdzie dobrze, dodatkowo - jednak mka nie jest „samotnym” drsgiem wiec dobrze od razu miec ogarnieta bibe gdzies na miescie/znajomych bo potem będzie cie roznosila energia i jej nie zuzyjesz w dobry sposob :p
  • Odpowiedz
  • 0
@0dcinek: Nie, towar byl dobrej jakosci, bo osoby ktore mnie poczestowaly byly raczej starymi wyjadaczami i czuli z tego satysfakcje. Tez mialam okazje skorzystac z haszyszu i podobna reakcja organizmu, nie podobalo mi sie to. Widocznie mam dosc specifyczny mozg, nie dla wszystkich trawka dziala 'fajnie'.
  • Odpowiedz
  • 0
spodoba Ci się bardziej kryształ niż mdma ale jedno i drugie to syf dla brudnych narkomanów


@merriweatherpostpavilion: Nie no, krysztal jest juz chyba za bardzo wyniszczajacy. To juz jakby nie patrzec twardy narkotyk, a MDMA dla rekreacji to raczej nic nie ma wspolnego z 'brudnymi narkomanami' jak ty to opisujesz.
  • Odpowiedz
@Mlodazs:
Tak, jak dorzucać to 1/2 pierwszej dawki.

Z alkoholem to jest tak, że jest niezalecany, ale ciężko znaleźć informacje dokładnie dlaczego. Pewnie chodzi o to, że w większych ilościach zwiększa ryzyko odwodnienia i hipertemii (przy intensywnym wysiłku). Sam w sobie jest też neurotoksyczny, tak samo jak MDMA, więc w kombinacji pewnie jest jeszcze gorzej. Mimo wszystko nie bałbym się wypić np. 1-2 piw. Upijanie się to raczej będzie słaby pomysł.
  • Odpowiedz
@Mlodazs: dlaczego mdma nie ma nic wspólnego z brudnymi ćpunami a kryształ już tak? delektowanie się chateau margaux to nie to samo co zaczynanie dnia od setki żytniej - a przecież to ta sama substancja, mdma tak jak kryształ to twarde narkotyki, są podobnie 'wyniszczające' przy okazjonalnym (kilka razy w roku) używaniu, różnica jest taka że to drugie można ćpać bez przerwy
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Większość radzi aby nie pic alkoholu, ty upierasz się, ze tylko jedno piwko i masz mocna głowę.

Jeśli używasz substancji pierwszy ra tj polecam najpierw poznać ja solo.

Poza tym alko średnio pasuje do mdma ponieważ:
Nawet w małej ilości psuje „klarowność” doświadczenia, sprzyja odwodnieniu się. W tym połączeniu doda sporo chaosu i luk w pamięci lub całkowitego blackoutu jeśli wypijesz za dużo.

Z plusów może podbić euforię.

IMO nie
  • Odpowiedz
@Mlodazs:

Czyli po kilku godzinach jest bezpieczne nawet sie lekko upic? Tym bardziej skoro mowisz, ze pozniej sa problemy ze snem?

Nie nie nie nie. Po tym będziesz zmęczona i wypompowana z serotoniny. Zasypianie to nie aż taki problem. Potrzebujesz kaca rano czy po prostu wolisz być niedospana?
  • Odpowiedz