Wpis z mikrobloga

@Mlodazs polecam, szczególnie warto zaopatrzyć się w jakiś fajną muzykę, a w zimę jak robisz to w domku to w projektor gwiazd. Tylko moja rada... nie bierz zbyt często bo straci to swój urok
  • Odpowiedz
  • 0
Nie nie nie nie. Po tym będziesz zmęczona i wypompowana z serotoniny. Zasypianie to nie aż taki problem. Potrzebujesz kaca rano czy po prostu wolisz być niedospana?


@#!$%@?: Jak juz balowac to do bialego rana, nie lubie konczyc szybko zabawy, a ze nastepnego dnia jest sobota to nawet lubie sobie polezec w lozeczku, wiec why not? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jakis_Leszek
No wlasnie widze, ze w kwestii alko
  • Odpowiedz
kryształ, krycha, kris, miłość niejedno ma imię


@merriweatherpostpavilion: wiesz, pytam, bo różne są kryształy, prawda, tak więc wolałem doprecyzować, bo może przykładowo ci o kwarc, albo inny ametyst chodziło. no ale cieszę się, że udało się nam ustalić, że chodzi o takie kryształy.

teraz jeszcze powiedz o jaką konkretną substancję w formie kryształu ci chodzi, bo jest ich mnóstwo, o bardzo różnorodnych efektach działania.
  • Odpowiedz
@Mlodazs: nawet dwa piwa zmienia profil działania mdma. Jeśli się boisz jak zareagujesz to albo nie bierz albo weź zwyczajnie mniej. Ile ważysz?

Odwodnienie jeden z problemów, drugi to większe obciążenie serca, które i tak po samym mdma będzie musiało mocno „#!$%@?”.

Jak już musisz pic to najlepiej w odwrotnej kolejności najpierw mdma a pózniej alko po peaku substancji, lub na nim.
  • Odpowiedz
  • 2
@mindrape ostatnio zmienia się narracja odnośnie neurotoksyczności MDMA, chyba powodem jest wywiad z jakimś lekarzem, w którym powiedział, że nie jest neurotoksyczne. Pomijając oddziaływanie na mózg, mieszanie ecstasy z alkoholem nie jest miłe dla układu krążenia oraz moczowego.

@Mlodazs moje rady:
-przetestuj substancję odczynnikami
-na oko, to chłop umar, więc zważ dobrze, żeby nie było potem wpisu "Mirki help, chciałam 100mg, ale mi się ziobry pomyliły i zjadłam 1000mg, co teraz???". Tak,
  • Odpowiedz
@Mlodazs: przy takiej wadze to bym 60-80mg brał na 1 raz. 120 by pozamiatało zbyt mocno.

Po peaku to około 2:30h po tym jak poczujesz Max działania. Zależnie osoby i treści żołądka działanie odczujesz po 30-90min, zazwyczaj te pierwsza granica @Yaser

Mdma jest neurotoksyczne, ale i tak ten stan jest warty swojej cenyxD neurotoksycznosc mdma potęguje jednocześne podanie np amfetaminy. Alkohol również.
  • Odpowiedz
  • 0
-nie pij alkoholu


@Yaser: No wlasnie tutaj zdania sa podzielone, wgl nie pic? Czy jak sobie jakies piwko wypije kilka godzin po MDMA to juz bedzie git?

-suple, przed i w trakcie ćpania magnez (zapobiega szczękosciskowi), witamina C i inne wymienione na stronach w wyższych odpowiedziach, po ćpaniu 5-HTP i EGCG, które pomogą Ci uzupełnić serotoninę. Jednak tutaj zdania są podzielone kiedy brać, jedni uważają, że po zakończeniu działania substancji/przed snem
  • Odpowiedz