Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #braveran
Mirki proszę o poradę mam 27 lat,od 4 lat stałą partnerkę
I pojawił się od roku problem z seksem.
Nie chodzi mi, że mi nie staje, bo z tym nie mam problemu za "1 razem"
Zawsze tak było, że ten pierwszy raz był żenująco krótki typu 5 minut ale potem drugi i trzeci trwał po np. 30 min każdy, i między 1 a 2 stosunkiem musiałem odczekać, nie wiem może z 3-5 minut żeby mi znowu stanął.

A teraz po pierwszym wystrzale, mój pindol jest jak flak i można powiedzieć że przez dobrą godzinę-dwie niema w nim życia. Przez co partnerka niezaspakajana.

Myślicie że jakieś perveny, braverany, srany pomogą na taką sytuację?

Nie ukrywam że zmieniłem robotę i w półtora roku się spasłem z 70 na 93 kg i rzucił wszelkie aktywności ruchowe.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster: Chłopie ty nie umiesz czytać? Ty pewnie nigdy nie ruchałeś no ale tu OP nie chodzi o doprowadzenie baby do orgazmu tylko o to że mu nie staje drugi raz, zaraz po.

Ja też mogę mojej różowej zrobić minetę albo palcówę.
Ale nie ukrywam, że moja różowa woli dojść wtedy jak mam peniza w jej tzibie, a jak zdarzy się taka sytuacja że dojdziemy razem to już w ogóle ptaszki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w praktyce to jest tak, że patrząc na czubek swojego nosa i widząc przy tym przyrodzenie masz statystycznie dwa #!$%@?. Licząc z rękoma masz ich dwanaście. Poznaj ciało paska, samo dojście to jeszcze nic. Ja miałem tak że nie rwałem się do drugiej rundy za każdym razem ale i tak przy pierwszej starałem się wyremisować z partnerką. Okazuje się że u mnie było kiepsko przez to że skupiałem się na
  • Odpowiedz
Warto wrócić do aktywności fizycznych, nikt nie mówi o ciągnięciu wozu z cyganami przez cały dzień za sobą ale na pewno spacery już powinny poprawić sytuację. I to najlepiej przez cały dzień a nie tylko raz dziennie


@jerzalke: xDDD just chodź na całodzienne spacery bro
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale próbujesz coś z nim robić? Czy robisz przerwę od seksu na kilka dni żeby się zregenerować czasem? Sperma musi się wyprodukować. Czasem warto poczekać przed kolejnym stosunkiem. W ogóle chyba tak lepiej bo inaczej się szybko znudzisz i seksem i drugą osobą. Wszystko w umiarze.
  • Odpowiedz