Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ci karciarze i zagarkowicze. Hehehe jestem taki nowoczesny i zapłacę zegarkiem za ziemniaczki. Ojej coś płatność nie chce przejść. Ojej spróbuję drugą kartą. #!$%@? przyłóż najlepiej xDDD
Żeby 5 zł nie mieć w portfelu to już trzeba być ociężałym umysłowo.

#pieniadze #bekazpodludzi
  • 106
  • Odpowiedz
Tak naprawdę ludzie korzystają z kart bo wygodnie i nawet o tym nie myślą, tymczasem tacy alternatywnie inteligentni jak ty czy OP dorabiają do tego całą ideologię xD O jezu jaki głupi bo nie ma papierka z cyferką w portfelu, ojeju xD


@L3gion: to jest zwyczajna dywersyfikacja i każdy inteligentny człowiek ją czyni.
  • Odpowiedz
Ja np. zarabiam więcej, ale nawet i za 4000 wolałbym pracować umysłowo z cywilizowanymi ludźmi, niż za większe sumy z robolami i codziennie wysłuchiwać tekstów: "łeeeeeeee, Matiiii, leć po browarrrrrr", "uuuuuuuuuu, Damian, ale duupppaaaa przeszła", "młodyyyyy kuuur...aaaaaa , spier..... robotę", "hue, hue, Kaziu ciupciałeś coś?" XDD


@Lambo994: a ja pracowałem w korpo na stanowisku średniego szczebla i powiem ci, że takich zakłamanych #!$%@? to nie ma w środowisku robali-roboli. Tam jest
  • Odpowiedz
Skąd w tobie tyle jadu? Co za różnica czy ktoś płaci gotówką czy kartą?


OP pewnie ma ból dupy, że musi stać w kolejce do kasy 3 razy dłużej, co normalni ludzie ogarną w kasie samoobsługowej xD

Emeryci, seby, menele i ludzie pracujący na czarno to przeciętny skład kolejki do zwykłej kasy, ciekawe do której grupy należy OP. Strzelam pracę na czarno.
  • Odpowiedz
pewnie jesteś intelektualistą za 5000 zł brutto i pracujesz w biurze? Ale w biurze pracuje typieee! xD


@Nie_bede_mial_zony: przynajmniej zmieniam ciuchy a nie chodzę w jednych obsranych dżinsach z pomiętymi 20pln jak by na fajki zabrakło xD
  • Odpowiedz
Taki majster jak mu nie pasuje bo pokłóci się z szefem to po męsku wygarnia mu wszystko, rzuca czapkę i mówi #!$%@?, a ty tak nie zrobisz jak i te wszystkie korporacyjne karaluchy


@Nie_bede_mial_zony: Cieszy mnie, że znalazłeś towarzystwo na swoim poziomie intelektualnym i czujesz się w nim jak ryba w wodzie XDD Kup sobie jutro Harnasia, wyżłop przed poranną zmianą, a potem z majstrem podyskutuj o wyższości Żołądkowej nad Żubrówką
  • Odpowiedz
Żeby 5 zł nie mieć w portfelu to już trzeba być ociężałym umysłowo.


@Nie_bede_mial_zony: Ostatnio będąc przy kasie w stonce okazało się, że telefon zostawiłem w samochodzie, portfela nie noszę od lat :)
Nie mam telefonu, którym zawsze płacę i co teraz? Na szczęście miałem zegarek i nim zapłaciłem :)

Raz przez lata zdarzyło mi się cofnąć po portfel, który wożę w samochodzie na wszelki wypadek. Było to w Selgros, leciał
  • Odpowiedz
@Nie_bede_mial_zony: ale że jak mi płatność nie przejdzie, co czasami mi się zdarza bo głównie płacę revolutem i nie ogarnę, że mi jakaś subskrypcja (typu gcloud na kilka tysi) poszła, i zapłacę po chwili drugą kartą (na której zawsze mam hajs), to coś złego? XD i tak zajmie mi to mniej niż wyciąganie gotówki, ktorą generalnie lubię i jestem zwolennikiem jej pozostawienia
  • Odpowiedz