Wpis z mikrobloga

Ale znalazłem kwiatka xD "Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do Starego Rynku zajmuje 5 minut". Z Wilczaka. Jak widzę takie ogłoszenie to aż mam ochotę się umówić z właścicielem na taki czelendż, że jeśli uda mu się taki manewr wykonać to zapłacę mu 2x więcej niż chce. Ale jeśli mu się nie uda to daje miesiąc gratis. Może nie jest to jakoś super daleko i miejsce dość dobrze skomunikowane, no ale #!$%@? bez przesady. 5min to może na samych światłach stać zanim do Garbar dojedzie.
ogłoszenie_olx
#poznan #nieruchomosci #wynajem
  • 10
@pwone: za kadencji Jaskowiaka miasto jest tak rozkopane że mam wątpliwości czy da się teraz przejechać jeden przystanek w centrum, bo zazwyczaj kończy się to wysiadką z pojazdu zastępczego w dziwnym miejscu a potem kluczowanie przez labirynt zasieków z paneli siatkowych
ale Małe Garbary to jeszcze nie Stary Rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak już to musiałby ten jeden przystanek więcej (do Wielkiej) policzyć.


@pwone: Trochę racja. Pochodna tego, że lata temu to jednak prym wiody takie ulice jak Zydowska, Szewska czy nawet Wielka, będąc w czasach studenckich czy tuż po to znacznie częściej lądowało się na tych ulicach, bo było taniej niz na Rynku. A szybciej się