Wpis z mikrobloga

@Atreyu: a co mnie tragedie Japończyków interesują mordo, weź idź pod żabkę, albo gdzieś na melinę, tam to dopiero dramaty są ludzkie to naocznie sobie zobaczysz sam tak o na własne oczy, a Japonię to dla Japończyków zostaw, na ziemię zejdź
z fartem
  • Odpowiedz
  • 1
weź idź pod żabkę, albo gdzieś na melinę


@Hissis: i kiedyś pod nimi stały Civici V coupe, czy inne Prelude. A już nie stoją, bo wszystkie zgniły, a seby przesiadły się na e46
  • Odpowiedz
@Atreyu: ja miałem kiedyś byku e34 jak jeszcze nie wiesz, morda dla mnie wciskał też raz e36 kupe w gazie normalnie fajnie miał zrobioną wizualnie, elegancko się prezentował pojazd, ale nie zrealizowaliśmy tej transakcji, bo dla mnie te 3 drzwiowe 5osobowe pojazdy to jakby niepełnosprawne były, jak sobie pomyślę, że ktoś musi wysiać, żeby ktoś mógł wsiąść to nie wiem czy to przepełniona winda w centrum handlowym czy auto normalne
z
  • Odpowiedz
@Atreyu: kiedyś to było... Skyline z RB, S-chassis, MR2, S2000, RXy, Integry, Preludy, 3000GT, Evo, nawet Cappuccino czy AZ-1 nieważne czy byłeś bogaty czy tylko odłożyłeś trochę grosza na auto marzeń, wybór był ogromny. Teraz? Na placu boju zostało kilka modeli (Supra, GR86, GR Corolla i Yaris, MX-5, Z, TypeR) ale kiedyś mam wrażenie że jeżeli chodzi o sportowe japońce wybór był o wiele większy. Mitsubishi się kompletnie poddało, WRX to
  • Odpowiedz