Wpis z mikrobloga

@Bezum55555: Masz niski ranking. Pewnie #!$%@?łeś jak oszalały wszystkim w prawo jak leci. Zmniejsz to.
Po drugie dodaj jakiś opis (w senise zmień), zdjęcia, trochę pewnie punktacji dostaniesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mutare_mundi: nie daję w prawo wszystkiego co popadnie, jestem wybredny akurat. Opis zmieniłem już z 2 razy i zdjęciami też się bawię. Myślę nad kupnem karty nowej i założyć konto a nowy numer telefonu, żeby to sprawdzić.
  • Odpowiedz
Myślę nad kupnem karty nowej i założyć konto a nowy numer telefonu, żeby to sprawdzić.


@Bezum55555: a to prawie na pewno pomoże, bo na początku (jeśli nic się nie zmieniło) startujesz z dobrym rankingiem stad na początku też pojawiają Ci się częściej te z wyższym z czasem to się normalizuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mutare_mundi: pytanie brzmi w jaki sposób oni to weryfikują czy ktoś faktycznie jest nowy na tinderze, a nie zmienił np karty tylko - bo jeżeli jakoś też sprawdzają neta z którego aktualnie korzystam to też dupa
  • Odpowiedz
pytanie brzmi w jaki sposób oni to weryfikują czy ktoś faktycznie jest nowy na tinderze, a nie zmienił np karty tylko - bo jeżeli jakoś też sprawdzają neta z którego aktualnie korzystam to też dupa


@Bezum55555: wg. mnie nie sprawdzają, testowałem nowy numer aby zweryfikować hipotezę, ta sama sieć, ten sam komputer.
Zadziałało.
  • Odpowiedz
@Bezum55555: weź pod uwagę, że możę masz też zwyczajnie gówniany profil, w sensie zdjęcia nieprzemyślane, że tak to ujmę plus żałosny opis. A te co Cię miały widzieć to Cię już widziały
  • Odpowiedz
  • 1
@Mutare_mundi: uwierzyłbym w to, gdyby nie fakt że wcześniej na luzie byłem w stanie mieć JAKIEKOLWIEK pary i umawiać się na randki; ryj na przestrzeni kilku miesięcy nie zmienia się przecież o 180° a zdjęcia zawsze sobie w lustrze robię także tutaj nie było zmian - opis też zawsze podobny
  • Odpowiedz
uwierzyłbym w to, gdyby nie fakt że wcześniej na luzie byłem w stanie mieć JAKIEKOLWIEK pary i umawiać się na randki; ryj na przestrzeni kilku miesięcy nie zmienia się przecież o 180° a zdjęcia zawsze sobie w lustrze robię także tutaj nie było zmian - opis też zawsze podobny


@Bezum55555: tak, ale zauważ, że z czasem jak jesteś w miarę aktywny to zaczynają krążyć te same twarze, na danym terenie
  • Odpowiedz
@Bezum55555: Ogólnie możesz dostać shadowbana za używanie vpna, taka o polityka. Ponadto czasami dostaniesz tego bana, żeby zmusić cię do kupowania golda i innych pierdół
  • Odpowiedz