Wpis z mikrobloga

Będę miał niedługo 24 lvl i
- nigdy nie prowadziłem rozmowy z dziewczyną / nie trzymałem za rękę / nie było zegzowane
- nigdy nie zostałem przez kogokolwiek przytulony
- nigdy nie miałem kolegów / nie byłem na żadnej imprezie / nie miałem konta na fb
- nigdy nie prowadziłem samochodu
- od 6 lat nie byłem w żadnym mieście i wegetuje na bezludnej wiosce
Życie w wersji demo
#przegryw #samobojstwo #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - Będę miał niedługo 24 lvl i
- nigdy nie prowadziłem rozmowy z dziewczyną / ...

źródło: 3tjb2cqwj2s61

Pobierz
  • 9
@siepan #!$%@? panie mało o życiu wiesz. Jak powiedziałem, że chce wypisać swojego 7 letniego syna z religii to żona, moja rodzina i jej rodzice naskoczyli na mnie. bo "JAK ON DO KOMUNII NIE POJDZIE?!", "BEDZIE MU PRZYKRO!". Stwierdziłem, że sam mu kupię masę prezentów w ten dziem i przynajmniej nie będzie musiał chodzić na #!$%@? spotkania, bo gdyby nie prezenty to nagle liczba dzieci komunijnych zmniejszyłaby się o 90%. Nie warto
@Matti28: Ożeniłeś się z osobą, z którą nie zgadzasz się w takich podstawowych kwestiach? I jak dziecko ma zostać tutaj normalnie wychowane? A tym bardziej tego nie rozumiem, bo pewnie takie same cyrki już przy ślubie kościelnym miałeś. Także narzekasz, że wierzący to ciemnota, ale sam w sumie nie wiem czego ty oczekiwałeś xD.
@Kamilo67 a co ja jestem ortodoksyjny żyd, albo katol,że muszę się żenić z osobą o takich samych poglądach? Szanuje każdego kto sobie wierzy, sam byłem za gowniaka ganiany do kościoła "bo komunia",ale mam prawo do tego, żeby przestać wierzyć tak jak moja rodzina ma prawo modlić się nawet do makaronu. Nie ma złotego środka na wszystko, ale nie jestem porąbanym lewakiem, który sabotowałby nawet swoich najbliższych, gdyby byli "katolami", bo muzułmanie są